Zamknij filtr
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Czapki i opaski rowerowe

Filtr produktów

ESSENTIAL CAP POC Rozmiar: L/XL Kolor: URANIUM BLACK
130,00 
117,00 
LIGHT MERINO BEANIE POC Rozmiar: ONE SIZE Kolor: SYLVANITE GREY
180,00 
162,00 
POC CORP CAP POC Rozmiar: ONE SIZE Kolor: PEGASI GREY
180,00 
162,00 
POC CORP CAP JR POC Kolor: LACTOSE RED Rozmiar: ONE SIZE
150,00 
135,00 
THERMAL CAP POC Rozmiar: L/XL Kolor: URANIUM BLACK
220,00 
198,00 

Profesjonalny sklep sportowy AdventureSports dla swoich najbardziej wymagających klientów przygotował wyjątkową kolekcję akcesoriów umożliwiających ochronę głowy wystawionej na działanie nawet najbardziej niekorzystnych czynników. Czapki i opaski rowerowe z naszego asortymentu to produkty, których właściwości zostaną docenione zarówno podczas intensywnych treningów wytrzymałościowych, jak również typowo rekreacyjnych wypadów za miasto na dwóch kółkach. Przystosowane do użytkowania w każdych warunkach, czapki rowerowe dostępne w ofercie AdventureSports to sprzęt jednocześnie wytrzymały i lekki, który bez trudu zmieści się do kieszonki standardowej koszulki kolarskiej wtedy, gdy zrobi się zbyt gorąco. Czapki i opaski rowerowe polecane są również do użytkowania podczas długich sesji cross-country/MTB, kiedy to warunki atmosferyczne mogą zmieniać się z każdą chwilą. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów zapewnia akcesoriom tego typu długotrwałą żywotność, zaś cienkie tkaniny sprawią, że bez trudu zmieszczą się one pod nawet najbardziej przylegającym kaskiem.

Akcesoria na głowę – dlaczego są potrzebne?

Czapki i opaski rowerowe dostępne w asortymencie profesjonalnego sklepu sportowego AdventureSports zapewniają najwyższy poziom ochrony zarówno przed palącym słońcem, jak również przed siekającym deszczem. Sprawdzą się doskonale w każdym przypadku uwzględniającym wyczynowe uprawianie kolarstwa. Czapki rowerowe z naszego asortymentu pozwolą ci na czuć się pewnie i komfortowo niezależnie od terytorium, które przyjdzie ci podbijać za pomocą dwóch kółek. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem współpracujących z nami dostawców przyczynia się zaś do zachowania wzorcowych poziomów komfortu nawet przy najbardziej niesprzyjających warunkach. Gdziekolwiek się znajdziesz, pochodzące z naszego sklepu opaski rowerowe wraz z czapkami uczynią pedałowanie jeszcze bardziej satysfakcjonującym!

Czapki, opaski POC: jakość dla profesjonalistów

Czapki rowerowe i inne akcesoria chroniące głowę, które znaleźć można w asortymencie profesjonalnego sklepu sportowego AdventureSports zaprojektowane zostały przez jedną z najbardziej uznanych marek na rynku specjalistycznej odzieży outdoorowej. Firma POC to producent doskonale znany każdemu miłośnikowi aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Szwedzki producent w ciągu relatywnie krótkiej, zaledwie piętnastoletniej obecności na rynku zdążył wyrobić sobie miano jednego z najbardziej innowacyjnych dostawców, którego wyroby charakteryzują się nie tylko najwyższymi właściwościami użytkowymi osiąganymi dzięki doskonałej jakości materiałom i najnowocześniejszym technologiom produkcji. Wyroby POC charakteryzuje również niezwykłe przywiązanie do bezpieczeństwa i komfortu, jakie zapewniać mają one każdemu, kto korzystać będzie z ich zalet. Nie można również przy tym zapomnieć o oszczędnym, po skandynawsku minimalistycznym designie, który pozostaje schludny i bezpretensjonalny niezależnie od otoczenia, w jakim się znajdziesz.

Zapraszamy do kontaktu!

W przypadku jakichkolwiek pytań, dotyczących zarówno specyfikacji sprzętu, jak również jego dostępności w naszych magazynach, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z profesjonalnym sklepem sportowym AdventureSports. Nasi konsultanci z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości, jak również doradzą w kwestii doboru jak najbardziej odpowiedniego wyposażenia. Formularz kontaktowy dostępny jest z poziomu każdej oferty. Zapraszamy do zakupów!