Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Okulary dziecięce

Filtr produktów

LOOP M JULBO Kolor: DARK BLUE / NEON ORANGE Rozmiar: 1-3
150,00 
112,50 
LOOP L JULBO Rozmiar: 03.MAJ Kolor: CORAL / DARK PINK
160,00 
128,00 
LOOP M JULBO Kolor: DARK BLUE / BLUE TURQUOISE Rozmiar: 01.MAR
150,00 
120,00 

Okulary dziecięce

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci to niezbędny element garderoby każdego, małego łowcy przygód. Warto postawić na sprawdzone, solidne marki, które używają wysokiej jakości materiałów i naprawdę mają na uwadze zdrowe oczy Twojego dziecka.

Zadbaj o wzrok Twojego dziecka

Jeżeli Twoje dziecko spędza dużo czasu na świeżym powietrzu i uwielbia zabawy na słońcu, musisz kupić mu odpowiednie okulary przeciwsłoneczne dla dzieci. Dbanie o wzrok jest szczególnie ważne w okresie letnim, gdy promienie słoneczne działają najintensywniej, a suche powietrze łatwo wysusza oczy. Zapoznaj się z ofertą sklepu Adventure Sports i wybierz produkt, dostosowany do potrzeb Twojego dziecka.

Atrakcyjny design

Okulary Julbo zostały stworzone z myślą o potrzebach i upodobaniach dzieci. Właśnie dlatego nasze okulary przeciwsłoneczne dziecięce dostępne są w różnorodnych kolorach i kształtach. Jaskrawo żółty, żarząco pomarańczowy, różowy, intensywnie czerwony, błękitny, turkusowy – wszystkie te warianty kolorystyczne znajdziesz w sklepie Adventure Sports. Jeżeli zależy Ci na bardziej odważnych połączeniach, możesz też przetestować wariant, stanowiący połączenie kilku kolorów. Co również ciekawe, symetryczny kształt oprawek oferowanych przez nasz sklep okularów powoduje, że nie ma znaczenia, czy dziecko założy je do góry nogami, czy też prawidłowo.

Okulary Julbo – stuprocentowa funkcjonalność

Okulary Julbo oferują wiele, interesujących rozwiązań, które czynią te okulary niezwykle skutecznymi i atrakcyjnymi dla klientów. Między innymi okulary Julbo posiadają specjalnie zakrzywione nauszniki. Ich ergonomiczny profil zapewnia perfekcyjną przyczepność do twarzy. Właśnie dlatego dziecku trudniej je zgubić. Dodatkowo okulary Julbo wyposażone są w Flat Elastic Strap, czyli elastyczny pasek, który zabezpiecza okulary przed spadaniem z nosa dziecka. Z kolei funkcja Wraparound wide shape polega na umieszczeniu w okularach Julbo wygiętej ramy z szerokimi zausznikami, dzięki czemu wzrok dziecka jest jeszcze lepiej zabezpieczony przed wyjątkowo mocnym działaniem promieni słonecznych.

Okulary przeciwsłoneczne – nawet od urodzenia

W sklepie Adventure Sports prezentujemy modele, dostosowane do potrzeb dzieci od samego urodzenia. Najmniejsze dzieci są równie silnie narażone na działanie promieni słonecznych jak dorośli, dlatego ich wzrok wymaga odpowiedniej ochrony. Okulary Julbo zapewnią im nie tylko barierę przed promieniowaniem słonecznym, ale również wyjątkowy komfort noszenia. W sklepie Adventure Sports znajdziesz zarówno modele przeznaczone dla dzieci od 2 do 4 roku życia, jak i te, dla dzieci od momentu urodzenia do wieku 18 miesięcy. W modelach dla najmłodszych dzieci zamontowana jest specjalna soczewka Spectron 4 baby, która jeszcze lepiej zabezpiecza wzrok przed wyjątkowo mocnym słońcem.

Okulary Julbo – na sportowe wyzwania

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci marki Julbo zostały wykonane w oparciu o najnowsze technologie. Gwarantują nie tylko optymalną ochronę oczu, ale również wyjątkowy komfort noszenia. Świetnie sprawdzą się zarówno w czasie biegania, zabaw na świeżym powietrzu, jak i podczas spokojnych, letnich spacerów. Nie ma przy tym znaczenia, czy przebywamy w bardzo nasłonecznionym, czy zacienionym miejscu. Nasze okulary przeciwsłoneczne dziecięce przystosowane są do wszystkich, możliwych warunków atmosferycznych.