Zamknij filtr
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Filtr produktów

Promocja
ASPIRE POC Rozmiar: ONE SIZE Kolor: TORTOISE BROWN
860,00 
774,00 
Promocja
CRAVE POC Kolor: HYDROGEN WHITE Rozmiar: ONE SIZE
990,00 
891,00 
Promocja
DO BLADE POC Kolor: URANIUM BLACK Rozmiar: ONE SIZE
650,00 
585,00 
Promocja
DO BLADE AVIP POC Kolor: HYDROGEN WHITE/ZINK ORANGE Rozmiar: ONE SIZE
750,00 
675,00 
Promocja
DO BLADE EF ED. POC Rozmiar: ONE SIZE Kolor: FLUORESCENT PINK/VIOLET/SILVER MIRROR
750,00 
525,00 
Promocja
DO BLADE. POC Kolor: HYDROGEN WHITE Rozmiar: ONE SIZE
650,00 
585,00 
Promocja
DO HALF BLADE POC Kolor: URANIUM BLACK Rozmiar: ONE SIZE
950,00 
855,00 
Promocja
DO HALF BLADE AVIP POC Kolor: HYDROGEN WHITE/ZINK ORANGE Rozmiar: ONE SIZE
790,00 
711,00 
Promocja
DO HALF BLADE EF ED. POC Rozmiar: ONE SIZE Kolor: FLUORESCENT PINK/VIOLET/SILVER MIRROR
1 000,00 
700,00 
Promocja
DO HALF BLADE SPARE LENS POC Rozmiar: ONE SIZE Kolor: VIOLET 28.4
Promocja
DO HALF BLADE. POC Kolor: HYDROGEN WHITE Rozmiar: ONE SIZE
950,00 
855,00 
Promocja
KNOW POC Rozmiar: ONE SIZE Kolor: URANIUM BLACK TRANSLUCENT
520,00 
468,00 
Promocja
KNOW POLARIZED POC Kolor: URANIUM BLACK Rozmiar: ONE SIZE
680,00 
612,00 
Promocja
REQUIRE POC Rozmiar: ONE SIZE Kolor: SULPHITE YELLOW TRANSLUCENT/GREY 14.9
950,00 
855,00 
Promocja
REQUIRE. POC Kolor: URANIUM BLACK Rozmiar: ONE SIZE
950,00 
855,00 
Promocja
WANT POC Rozmiar: ONE SIZE Kolor: URANIUM BLACK TRANSLUCENT
520,00 
468,00 
Promocja
WANT POLARIZED POC Kolor: URANIUM BLACK Rozmiar: ONE SIZE
680,00 
612,00 
Promocja
WILL POC Rozmiar: ONE SIZE Kolor: URANIUM BLACK TRANSLUCENT
520,00 
468,00 
Promocja
WILL POLARIZED POC Kolor: URANIUM BLACK Rozmiar: ONE SIZE
680,00 
612,00 

Okulary na rower to akcesorium, bez którego zapewne nie wyobrażasz sobie nawet krótkiej, rekreacyjnej przejażdżki. Są niezbędne, ponieważ zapewniają bezpieczeństwo, chroniąc oczy przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zobacz, jakie okulary na rower znajdziesz w ofercie sklepu AdventureSports.pl.

Okulary rowerowe – dlaczego są Ci potrzebne?

Wyjście na rower bez okularów to niemal stuprocentowa gwarancja tego, że coś wpadnie Ci do oka. Nic się nie stanie, jeśli będzie to drobina kurzu lub pyłu. Gorzej w sytuacji, gdy trafi Cię kamyk wypryskujący spod koła samochodu lub innego roweru. Wtedy może dojść nawet do poważniejszego uszkodzenia oka. Równie duże niebezpieczeństwo stanowią owady. Niestety nie zawsze muszą być to małe muszki, które spowodują lekki dyskomfort. W oko może uderzyć Cię również większy owad. Szczególnie niebezpieczne okażą się zderzenia z żądlącymi owadami, np. osami.

Okulary przeciwsłoneczne na rower – chroń wzrok przed promieniami UV

W czasie jazdy rowerem Twoje oczy są narażone na długotrwałe działanie promieni słonecznych. Jest to uciążliwe szczególnie w czasie jazdy pod słońce. Dla Twojego komfortu oraz zdrowia twoich oczu zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się okulary polaryzacyjne na rower, które w szczególny sposób przyczyniają się do ochrony wzroku. Okulary przeciwsłoneczne rowerowe najczęściej posiadają różne kolory szkła, których rowerzyści używają w zależności od stopnia nasłonecznienia i pory dnia:
 • szkła ciemne i lustrzane – używane są w słoneczne dni,
 • szkła pomarańczowe/żółte – rozjaśniają widzenie w pochmurne dni,
 • szkła bezbarwne – przeznaczone są do jazdy wieczorami i nocą.

Okulary na rower – co znajdziesz w sklepie AdventureSports.pl?

Jesteśmy po to, by zapewniać najwyższe bezpieczeństwo i komfort wszystkim, którzy pałają miłością do sportu. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości sprzęt, akcesoria oraz odzież sportową. Nie inaczej jest w przypadku okularów. Dlatego stawiamy na sprzęt pochodzący od najbardziej cenionych producentów. Szczególnie polecamy okulary rowerowe szwedzkiej marki POC, której celem numer jeden jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa sportowcom. Posiadamy okulary rowerowe damskie oraz męskie. Nie brakuje tu również sprzętu dla juniorów. Zobacz, czym charakteryzują się okulary rowerowe dostępne w naszej ofercie.

Wysoka jakość

Oprawy naszych okularów są wykonane z lekkich, ale trwałych materiałów. Należy do nich między innymi grilamid. Dzięki temu nosi się je niezwykle komfortowo. Sprawdzają się również przy innych sportach, np. bieganiu. Hydrofilowe gumki pomagają utrzymywać okulary na nosie, a także amortyzują wstrząsy, jakie mogą być spowodowane przez jazdę po nierównej nawierzchni.

Szeroka funkcjonalność

Nasze okulary posiadają otwartą konstrukcję, która gwarantuje skuteczną wentylację. Dzięki temu na szkiełkach nie osadza się para wodna. To z kolei zapewnia nieograniczone pole widzenia. Konstrukcja jednocześnie uniemożliwia przedostawanie się do oczu zanieczyszczeń. Specjalne powłoki gwarantują również, że w czasie deszczu krople wody nie będą osadzać się na soczewkach.

Wygoda i dopasowanie

W kwestii wygody bardzo ważne jest idealne dopasowanie okularów do twarzy. Nawet najmniejszy ucisk może po godzinie jazdy stać się dokuczliwy. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz okulary z regulowanymi noskami, które pozwalają lepiej dopasować je do wymiarów i kształtu twarzy.

Idealne widzenie

Na trasie nic nie może ograniczać Twojego widzenia. Dlatego polecamy okulary zapewniające dobre kontrastowanie. Pomoże Ci to lepiej dostrzec nierówności i wszelkie inne przeszkody, jakie czekają na Ciebie na trasie. Ważne jest także szerokie pole widzenia, które umożliwia obserwację całej drogi, po której się poruszasz.