Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Torby narciarskie

Filtr produktów

Wypad na narty wymaga zabrania ze sobą sprzętu oraz sporej ilości specjalistycznej odzieży. Dlatego, by móc się spokojnie zapakować, zadbaj o to, by mieć odpowiednio dużą i przystosowaną do zimowego ekwipunku torbę. W sklepie AdventureSports znajdziesz torby narciarskie, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią Ci wygodne podróż oraz poruszanie się po obiektach narciarskich. Jakie torby znajdziesz w naszym sklepie?

Torby narciarskie – zabierz ze sobą swój sprzęt

Najważniejszym aspektem toreb narciarskich jest to, by swobodnie zmieścić w nich sprzęt i akcesoria niezbędne podczas jazdy na nartach. Dostępne w naszym sklepie torby narciarskie pozwolą Ci na przenoszenie w nich butów, kasków, gogli oraz wszystkich niezbędnych elementów wyposażenia narciarskiego. Torby narciarskie dostępne w naszym sklepie są bardzo pojemne i posiadają wiele dodatkowych kieszeni lub uchwytów, które umożliwiają bezpieczne przenoszenie akcesoriów. Większość toreb narciarskich wykonana jest z wytrzymałego poliestru 600D. Jest to solidny i lekki materiał, który dodatkowo zapewnia wodoodporność. Ponadto jest odporny na płowienie oraz szkodliwe promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, przez co Twoja torba przez długi czas będzie wyglądać jak nowa. Torby są również pokryte powłoką PVC, która jeszcze bardziej wzmacnia materiał i chroni przechowywany w torbach sprzęt przed uszkodzeniami i wilgocią.

Zadbaj o swój komfort z dodatkowymi funkcjami

Dla tych klientów, którzy w szczególności dbają o komfort na stoku, oferujemy torby narciarskie z systemem ogrzewania. Dzięki temu rozwiązaniu Twoje buty i inne akcesoria pozostaną suche i ciepłe, co zdecydowanie zwiększy przyjemność, którą czerpiesz z szusowania. Inne torby posiadają z kolei składane krzesełka, które mogą okazać się przydatne podczas dłuższych wypraw górskich.

Torby na buty narciarskie – coś dla profesjonalistów

W naszej ofercie znajdziesz torby przeznaczone specjalnie do butów narciarskich. Torby na buty narciarskie swoim kształtem przypominają właśnie but, dlatego pozycja Twojego obuwia jest bardzo stabilna, co dodatkowo chroni je przed mechanicznymi uszkodzeniami. Torby te posiadają wygodne paski z regulacją. W niektórych modelach znajdziesz też dodatkowe, zewnętrzne kieszenie na dodatkowe akcesoria, np. gogle czy rękawice. Podobnie jak większość innych toreb, te tez wykonane są z poliestru 600D.