Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Komplety bielizny termoaktywnej

Filtr produktów

Nie znaleziono żadnych produktów pasujących do wybranych przez Ciebie kryteriów.

Szukaj od nowa

Twoje dziecko już od najmłodszych lat chętnie uczy się jeździć na nartach lub odważnie przemierza górskie szlaki? Pomóż mu w rozwijaniu tej pasji i spraw, że każdy wypad na stok lub szlak będzie dla niego bezpieczny i w pełni komfortowy. Jak to zrobić? Spraw, że będzie mu ciepło, a wilgoć zostanie odprowadzona na zewnątrz. Zapewnij swojemu dziecku komplet bielizny termoaktywnej, która posiada wszystkie niezbędne funkcje poprawiające komfort w czasie aktywności fizycznej. Zapoznaj się z ofertą sklepu AdventureSports.pl i wybierz komplety bielizny dla dzieci, które najlepiej sprawdzą się u Twojej pociechy.

Komplety bielizny dziecięcej – dlaczego Twoje dziecko ich potrzebuje?

Największym problemem, jakiemu muszą sprostać rodzice, by ich dziecko mogło komfortowo i bezpiecznie dla zdrowia spędzać czas na śniegu, to oczywiście niska temperatura oraz wilgoć. Sposobem na poradzenie sobie z tymi niedogodnościami są komplety bielizny dziecięcej termicznej, dzięki którym ciepło pozostanie przy ciele, a wilgoć zostanie odprowadzona. Zobacz, jakie cechy posiada bielizna termoaktywna Helly Hansen, którą znajdziesz w ofercie sklepu AdventureSports.pl.

Nie pozwól swojemu dziecko zmarznąć

Co sprawia, że komplety bielizny termoaktywnej dla dzieci doskonale utrzymują ciepło i nie pozwalają na wychłodzenie organizmu w czasie aktywności fizycznej na śniegu? Jest to materiał, z którego są wykonane. Mowa tu o wełnie z merynosów, która nie pozwala, by ciepło uleciało na zewnątrz, a organizm zaczął się wychładzać. Właściwości termiczne tego materiału są zachowane pomimo tego, że bielizna termiczna dla dzieci jest bardzo cienka i lekka. Dzięki temu temperatura ciała jest utrzymywana stale na poziomie około 37 stopni Celsjusza, czyli optymalnym dla aktywności fizycznej. W przypadku, gdy temperatura otoczenia rośnie, wówczas bielizna termoaktywna odprowadza nadmiar ciepła, chłodząc organizm do optymalnego poziomu temperatury.

Odprowadzenie wilgoci – Twoje dziecko nie zmoknie

Pot, który jest wydzielany przez skórę w czasie wysiłku fizycznego, wchłania się do pierwszej warstwy odzieży. Kontakt skóry z przepoconym materiałem jest bardzo niebezpieczny dla zdrowia dziecka. Jest to najkrótsza droga do wyziębienia organizmu i złapania przeziębienia lub grypy. Na szczęście komplety bielizny termoaktywnej dla dzieci posiadają cechy, dzięki którym wilgoć zostaje odprowadzana na zewnątrz materiału. W związku z tym skóra pozostaje w kontakcie z jego suchą częścią. Podnosi to bezpieczeństwo oraz komfort dziecka w czasie aktywności fizycznej na śniegu.

Zabezpiecza dziecko przed zranieniami

Materiał, z którego wykonana jest bielizna Helly Hansen jest odporny na rozdarcia oraz przetarcia. Jeśli zatem Twoje dziecko w czasie nauki jazdy na nartach lub pierwszego samodzielnego szusowania upadnie, wówczas jego skóra jest dodatkowo chroniona przed niepożądanymi przetarciami i zadrapaniami. Jest to szczególne ważne w miejscach, które są szczególnie narażone na uderzenia w czasie upadku.

Komplety bielizny termoaktywnej dla dzieci – co znajdziesz na AdventureSports.pl?

W naszej ofercie kompletów dla dzieci znajduje się bielizna termiczna Helly Hansen. Tradycja tej marki sięga końca XIX wieku, a do dziś technologia wytwarzania produktów przeszła owocnie długa drogę. W naszej ofercie znajdziesz różne modele bielizny termoaktywnej dla dzieci w różnych wariantach kolorystycznych. Wszystkie komplety są delikatne dla skóry dziecka – nie wywołują podrażnień i nie stanowią niebezpieczeństwa dla alergików.