Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Komplety bielizny termoaktywnej

Filtr produktów

Twoje dziecko już od najmłodszych lat chętnie uczy się jeździć na nartach lub odważnie przemierza górskie szlaki? Pomóż mu w rozwijaniu tej pasji i spraw, że każdy wypad na stok lub szlak będzie dla niego bezpieczny i w pełni komfortowy. Jak to zrobić? Spraw, że będzie mu ciepło, a wilgoć zostanie odprowadzona na zewnątrz. Zapewnij swojemu dziecku komplet bielizny termoaktywnej, która posiada wszystkie niezbędne funkcje poprawiające komfort w czasie aktywności fizycznej. Zapoznaj się z ofertą sklepu AdventureSports.pl i wybierz komplety bielizny dla dzieci, które najlepiej sprawdzą się u Twojej pociechy.

Komplety bielizny dziecięcej – dlaczego Twoje dziecko ich potrzebuje?

Największym problemem, jakiemu muszą sprostać rodzice, by ich dziecko mogło komfortowo i bezpiecznie dla zdrowia spędzać czas na śniegu, to oczywiście niska temperatura oraz wilgoć. Sposobem na poradzenie sobie z tymi niedogodnościami są komplety bielizny dziecięcej termicznej, dzięki którym ciepło pozostanie przy ciele, a wilgoć zostanie odprowadzona. Zobacz, jakie cechy posiada bielizna termoaktywna Helly Hansen, którą znajdziesz w ofercie sklepu AdventureSports.pl.

Nie pozwól swojemu dziecko zmarznąć

Co sprawia, że komplety bielizny termoaktywnej dla dzieci doskonale utrzymują ciepło i nie pozwalają na wychłodzenie organizmu w czasie aktywności fizycznej na śniegu? Jest to materiał, z którego są wykonane. Mowa tu o wełnie z merynosów, która nie pozwala, by ciepło uleciało na zewnątrz, a organizm zaczął się wychładzać. Właściwości termiczne tego materiału są zachowane pomimo tego, że bielizna termiczna dla dzieci jest bardzo cienka i lekka. Dzięki temu temperatura ciała jest utrzymywana stale na poziomie około 37 stopni Celsjusza, czyli optymalnym dla aktywności fizycznej. W przypadku, gdy temperatura otoczenia rośnie, wówczas bielizna termoaktywna odprowadza nadmiar ciepła, chłodząc organizm do optymalnego poziomu temperatury.

Odprowadzenie wilgoci – Twoje dziecko nie zmoknie

Pot, który jest wydzielany przez skórę w czasie wysiłku fizycznego, wchłania się do pierwszej warstwy odzieży. Kontakt skóry z przepoconym materiałem jest bardzo niebezpieczny dla zdrowia dziecka. Jest to najkrótsza droga do wyziębienia organizmu i złapania przeziębienia lub grypy. Na szczęście komplety bielizny termoaktywnej dla dzieci posiadają cechy, dzięki którym wilgoć zostaje odprowadzana na zewnątrz materiału. W związku z tym skóra pozostaje w kontakcie z jego suchą częścią. Podnosi to bezpieczeństwo oraz komfort dziecka w czasie aktywności fizycznej na śniegu.

Zabezpiecza dziecko przed zranieniami

Materiał, z którego wykonana jest bielizna Helly Hansen jest odporny na rozdarcia oraz przetarcia. Jeśli zatem Twoje dziecko w czasie nauki jazdy na nartach lub pierwszego samodzielnego szusowania upadnie, wówczas jego skóra jest dodatkowo chroniona przed niepożądanymi przetarciami i zadrapaniami. Jest to szczególne ważne w miejscach, które są szczególnie narażone na uderzenia w czasie upadku.

Komplety bielizny termoaktywnej dla dzieci – co znajdziesz na AdventureSports.pl?

W naszej ofercie kompletów dla dzieci znajduje się bielizna termiczna Helly Hansen. Tradycja tej marki sięga końca XIX wieku, a do dziś technologia wytwarzania produktów przeszła owocnie długa drogę. W naszej ofercie znajdziesz różne modele bielizny termoaktywnej dla dzieci w różnych wariantach kolorystycznych. Wszystkie komplety są delikatne dla skóry dziecka – nie wywołują podrażnień i nie stanowią niebezpieczeństwa dla alergików.