Zamknij filtr
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Filtr produktów

Podczas doboru wyposażenia na stok dla naszego młodego narciarza zazwyczaj pamiętamy o odpowiednio wygodnych butach, wytrzymałym kasku, czy też porządnej, nieprzemakalnej i wygodnej kurtce. Co jednak z warstwami odzieży, której pozostaje schowana pod ubraniami wierzchnimi? Do niej również należy przywiązać należytą uwagę! Ubrania najbliżej ciała stanowią bezcenną barierę w ochronie przed wiatrem, mrozem i niekorzystnymi warunkami pogodowymi, dzięki czemu nasz junior uniknie przemarznięcia i grypy, które na stoku już na niego czyhają. Dziecięca bielizna termoaktywna sprawdzi się doskonale zwłaszcza wtedy, gdy dziecko całymi dniami będzie przebywać poza domem.

Dziecięce legginsy termiczne – skuteczna ochrona przed chłodem

Dziecięce legginsy termiczne można nazwać następcą znienawidzonych przez wszystkie maluchy kalesonów. Od swojego bawełnianego dziadka odróżniają się zastosowaniem najnowocześniejszych technologii zarówno przy projektowaniu, jak również w produkcji. Sprawia to, że bielizna termiczna jest optymalnym wyborem nie tylko dla dorosłych, lecz również dla dzieci. Jej właściwości sprawiają, że nie tylko przyczynia się ona do zapewnienia odpowiedniego komfortu cieplnego, lecz również nie nasiąka wilgocią (w przeciwieństwie do produktów bawełnianych). Dodatkowo nowoczesne legginsy termiczne dla dzieci charakteryzują się pełną oddychalnością, co sprawia, że nawet jeśli junior się zgrzeje, to nie będzie ze stoku schodził zlany potem – odpowiedni materiał sprawi, że cała wilgoć zostanie odparowana do powietrza.

Wełna merino – ciepła i antybakteryjna

Warto też wspomnieć o domieszce naturalnej wełny merino, obecnej w składzie proponowanych przez nas ubrań. Z jednej strony przyczynia się ona do powstawania uczucia przyjemnego ciepła, posiadając doskonałe właściwości termoizolacyjne. Z drugiej zaś merino jest materiałem całkowicie antybakteryjnym, dzięki czemu wyroby wykonane z jej udziałem nie nasiąkają nieprzyjemnymi zapachami nawet przy największym wysiłku.

Komfort przede wszystkim

Bielizna narciarska tym się różni od swego zwykłego odpowiednika, że oprócz właściwości cieplnych posiada również usprawnienia zapewniające maksymalny komfort użytkowania. Również dziecięce legginsy termiczne wykonane są z zachowaniem tych zasad. Wykonuje się je w tak zwanej technologii płaskich szwów: chociaż łączenia są obecne, to zaprojektowano je tak, by nie podrażniały skóry nawet przy najbardziej intensywnym wysiłku. Jest to szczególnie ważne wtedy, gdy dziecko się zgrzeje i spoci – wtedy bardzo łatwo o otarcia. Dzięki specjalistycznemu wykonaniu naszych produktów nie będzie stanowiło to problemu.

Tylko sprawdzeni producenci

Sklep AdventureSports w ofercie dziecięcych legginsów termicznych posiada produkty wyłącznie sprawdzonych producentów, których długoletnia obecność na rynku i rzesze zadowolonych użytkowników są najlepszą gwarancją jakości. Szczególnie zaawansowanym juniorom polecamy zwłaszcza nastawione na performance dziecięce legginsy POC, które w niczym nie różnią się od modelu seniorskiego. Do większości zastosowań polecamy zaś doskonale sprawdzające się na stoku produkty marek Peak Performance i X-Bionic, które zapewnią maksimum komfortu, a jednocześnie ogrzeją tam, gdzie trzeba.

Czekamy na kontakt!

W razie jakichkolwiek wątpliwości i niejasności zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi konsultantami. Formularz kontaktowy dostępny jest z poziomu każdej oferty. Zachęcamy również do tradycyjnego kontaktu telefonicznego (numer podany w dolnej części naszej strony internetowej). Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, których może nastręczać dobór odpowiedniej bielizny termicznej dla dzieci. Pełna satysfakcja klienta jest dla nas najwyższą pochwałą naszej pracy!