Zamknij filtr
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Kurtki dziecięce

Filtr produktów

POCITO LINER VEST POC Rozmiar: S Kolor: FLUORESCENT ORANGE
360,00 
KID SKI PANT ROSSIGNOL TEKSTYLIA Rozmiar: 2 Kolor: PINK FUSHIA
450,00 
HIT cenowy
KID FLOCON PR JKT ROSSIGNOL TEKSTYLIA Rozmiar: 8 Kolor: TINY FOREST
HIT cenowy
GIRL POLYDOWN JKT ROSSIGNOL TEKSTYLIA Rozmiar: 10 Kolor: CERAMIC
HIT cenowy
GIRL POLYDOWN PR JKT ROSSIGNOL TEKSTYLIA Rozmiar: 12 Kolor: AQUARELA
Polecane
JR FROST DOWN JACKET PEAK PERFORMANCE Kolor: BLUE SHADOW Rozmiar: 160
Polecane
JUNIOR HELIUM JACKET PEAK PERFORMANCE Kolor: BLUE SHADOW Rozmiar: 150
LINER JACKET JR POC Rozmiar: 160 Kolor: FLUORESCENT ORANGE
700,00 
665,00 
RACE JACKET JR POC Rozmiar: 140 Kolor: URANIUM BLACK
790,00 
BOY CONTROLE JKT ROSSIGNOL TEKSTYLIA Rozmiar: 14 Kolor: SPORTS RED
850,00 
BOY COURSE HERO ROSSIGNOL TEKSTYLIA Rozmiar: 10 Kolor: DARK BLUE
900,00 
BOY FREERIDE PR ROSSIGNOL TEKSTYLIA Rozmiar: 10 Kolor: CAMO GREY
750,00 
BOY HIVER POLYDOWN ROSSIGNOL TEKSTYLIA Kolor: DARK NAVY Rozmiar: 14
1 100,00 
BOY PADDED JKT ROSSIGNOL TEKSTYLIA Rozmiar: 14 Kolor: CARMIN
1 400,00 
BOY POLYDOWN HERO ROSSIGNOL TEKSTYLIA Rozmiar: 10 Kolor: DARK BLUE
750,00 
BOY POLYDOWN JKT ROSSIGNOL TEKSTYLIA Rozmiar: 12 Kolor: SPORTS RED
700,00 
GIRL FONCTION PR ROSSIGNOL TEKSTYLIA Rozmiar: 12 Kolor: MACRO ROOSTER
700,00 
GIRL LIGHT HOOD ROSSIGNOL TEKSTYLIA Kolor: BLACK Rozmiar: 8
500,00 
GIRL PADDED JKT ROSSIGNOL TEKSTYLIA Rozmiar: 10 Kolor: NOCTURNE
1 200,00 
GIRL PADDED PR ROSSIGNOL TEKSTYLIA Rozmiar: 14 Kolor: CARMIN
1 200,00 
GIRL POLYDOWN JKT ROSSIGNOL TEKSTYLIA Rozmiar: 14 Kolor: NOCTURNE
700,00 
KID FLOCON PR ROSSIGNOL TEKSTYLIA Rozmiar: 4 Kolor: MICRO ROOSTER WHITE
550,00 
HIT cenowy
LOFT PARKA JR POC Rozmiar: 150 Kolor: URANIUM BLACK
1 760,00 
1 672,00 

Twoje dziecko jest już na tyle duże, że chętnie wspólnie z Tobą korzysta z możliwości, jakie daje zima i oddaje się śnieżnym atrakcjom. Zapewnij mu pełne bezpieczeństwo i wybierz dla niego kurtkę zimową dziecięcą, która ochroni je przed zimnem i innymi czynnikami atmosferycznymi. Zapoznaj się z ofertą kurtek zimowych dla dzieci w sklepie AdventureSports.pl i znajdź kurtkę dla swojej pociechy. Zobacz również, jakie kurtki dla dzieci przygotowaliśmy także na inne pory roku.

Kurtki dziecięce zimowe

Kurtki zimowe przeznaczone do sportowej aktywności muszą być lekkie i nie mogą ograniczać w żaden sposób ruchów. Jest to ważne szczególnie u dzieci, które w okresie nauki jazdy na nartach czy snowboardzie nie powinny nabierać nieodpowiednich nawyków ruchowych. Jakie cechy powinny posiadać kurtki zimowe dla dzieci odpowiednie do aktywności na śniegu?

Zapewnij dziecku pełną ochronę przed wilgocią

Warunkiem wesołej, ale jednocześnie bezpiecznej zabawy na śniegu, jest odpowiednia ochrona przed niskimi temperaturami oraz przemoczeniem. Kurtki dziecięce zimowe, które znajdziesz w sklepie AdventureSports.pl uszyte są z nieprzepuszczających wody tkanin, które charakteryzują się wysokimi wskaźnikami wodoodporności, dzięki czemu chronią dziecko przed zmoknięciem nawet w przypadku ulewnego deszczu czy zabawy na mokrym śniegu. Wodoszczelność jest zwiększana również poprzez stosowanie ściągaczy, które uniemożliwiają dostawanie się śniegu pod rękawy. W niektórych modelach występują również laminowane szwy, które dodatkowo chronią kurtkę przed przemakaniem.

Wybierz kurtkę, która nie ogranicza swobody ruchów

Twoje dziecko uczy się narciarskich technik? Nie pozwól, by przez ograniczone ruchy spowodowane niskiej jakości kurtką, nabywało złych nawyków, które nie pozwolą mu rozwijać swoich umiejętności. Aby tego uniknąć, przygotowaliśmy ofertę, w której znajdziesz dla swojego dziecka kurtki wykonane z materiałów, które doskonale utrzymują ciepło, jednocześnie zachowując lekkość i cienkość, szczególnie w miejscach, gdzie ruchliwość jest największa, czyli np. w ramionach.

Nie pozwól dziecku zmarznąć

Nasze kurtki zimowe dla dzieci posiadają powiększane kołnierze oraz kaptury, które doskonale chronią przed mroźnym wiatrem. Odzież jest wyposażona w ciepłe podszewki, które utrzymują temperaturę, nie zwiększając niepotrzebnie objętości oraz wagi kurtek. Bardzo ważną cechą jest oddychalność. Oferujemy kurtki zimowe dziecięce, które wykonane są z materiałów wyprowadzających wilgoć na zewnątrz. Ciało przylegające do nasiąkniętej potem odzieży jest bardzo mocno narażone na szybką utratę ciepła. W związku z tym odpowiednia wentylacja i funkcja wyprowadzania wilgoci na zewnątrz odzieży są jednymi z najważniejszych cech kurtek dla dzieci przeznaczonych do treningu i aktywności fizycznej na śniegu.

Wyjątkowy design kurtek dziecięcych

Oprócz znakomitych właściwości technologicznych, kurtki dziecięce w sklepie AdventureSports charakteryzują się również atrakcyjnym designem. Twoje dziecko może wybrać kurtki w wielu wariantach kolorystycznych, a także różnych wzorach i fasonach. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy znajdą kurtki, w których będą chcieli pokazać się na stoku.

Jakie marki kurtek znajdziesz w sklepie AdventureSports.pl

 • Peak Performance - jest to marka, która może pochwalić się odzieżą i sprzętem do sportów outdoorowych o niezwykle wysokiej jakości i przystosowaniu do ekstremalnych
 • Rossignol – od kilkudziesięciu lat jest producentem, który zaopatruje najlepszych narciarzy w wysokiej jakości odzież i sprzęt.
 • POC - to idealny wybór dla dzieci, bowiem ten szwedki producent stawia przede wszystkim na gwarancję bezpieczeństwa oraz wygodę użytkowników swojej odzieży oraz sprzętu.