Zamknij filtr
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Kamizelki damskie

Filtr produktów

Nowość
W MOMENT VEST PEAK PERFORMANCE Rozmiar: L Kolor: PINK CARAMEL
Nowość
W.VELAVESW PEAK PERFORMANCE Rozmiar: L Kolor: OFFWHITE
2 200,00 
Nowość
W LIGHT DOWN VEST ROSSIGNOL TEKSTYLIA Rozmiar: XS Kolor: NOCTURNE

Kamizelka to część garderoby odpowiednia na wiele okazji oraz na bardzo zróżnicowane warunki atmosferyczne. W naszej ofercie znajdziesz kamizelki, które z powodzeniem możesz nosić zarówno w czasie uprawiania sportów outdoorowych, jak również na co dzień – w czasie spaceru lub wykonywania prac wokół domu. Zobacz, jakie damskie kamizelki znajdziesz w asortymencie AdventureSports.pl i przekonaj się, że jest to niezbędny element ubioru nie tylko dla miłośników sportów outdoorowych.

Kamizelki ocieplane damskie

Dodatkowa ochrona przed zimnem może przydać się w każdej chwili, kiedy jesteś na narciarskim stoku lub w czasie górskiej wyprawy. W kamizelkach stosuje się puchową warstwę zatrzymującą cenne ciepło. Posiadamy też modele, w których naturalny puch zastąpiono bezpuchowymi, syntetycznymi izolacjami. Chronią one przed zimnem w równie wysokim stopniu, jednocześnie zajmując znacznie mniej miejsca. Dodatkową ochronę stanowią kołnierze. Każda z naszych damskich kamizelek wyposażona jest w kołnierz chroniący szyję przed podmuchami mroźnego wiatru. Znacznie poprawia to komfort uprawiania sportu w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Zobacz damskie kamizelki narciarskie w ofercie Adventure Sports.

Wodoodporność

Ochronę przed wilgocią oraz roztapiającym się śniegiem stanowią laminowane szwy, wodoszczelne zamki, a także nieprzepuszczające wody membrany. Dzięki nim w razie upadków na stok roztopiony śnieg nie dostanie się pod kamizelkę, nie obniży twojego komfortu, a przede wszystkim nie wsiąknie w materiał i nie uszkodzi warstwy izolującej ciepło. Wodoodporne membrany to także skuteczna ochrona przed opadami deszczu i topniejącego śniegu.

Kamizelki damskie ze sklepu AdventureSports.pl – pełna wygoda

Przeznaczone do szusowania po stokach kamizelki puchowe damskie zawierają elastyczny, rozciągliwy stretch. Użycie tego materiału jest gwarancją pełnej swobody każdego ruchu Twojego ciała w czasie uprawiania sportu. Oferujemy modele kamizelek, które posiadają wszyty fartuch śnieżny, a także ściereczkę do czyszczenia gogli. Są to kamizelki przygotowane specjalnie dla narciarzy. Wszystkie jej funkcje w znaczny sposób podnoszą komfort przebywania na stoku. Kamizelki posiadają również zapinane boczne oraz wewnętrzne kieszenie. Również są one wodoodporne, dzięki czemu przechowasz w nich najpotrzebniejsze przedmioty, takie jak telefon, klucze czy portfel.

Kamizelki damskie na każdą okazję

W naszej ofercie znajdują się nie tylko sportowe kamizelki damskie pikowane. Jeśli chcesz wyglądać szczególnie elegancko nie tylko na stoku narciarskim, ale też w innych miejscach alpejskich lub po prostu na co dzień, sięgnij po kamizelkę ze sztucznego futerka. Została zaprojektowana przez francuskiego kreatora mody od wielu współpracującego z marką Rossignol. Stanowi ona bardzo atrakcyjne uzupełnienie zimowego i narciarskiego outfitu. Nie tylko te kamizelki prezentują się jednak pięknie. Każdy z naszych modeli oprócz swojej funkcjonalności prezentuje się bardzo atrakcyjnie oraz podkreśla sylwetkę.