Zamknij filtr
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Bielizna termoaktywna męska

Filtr produktów

Wyprzedaż
MAGIC HALF ZIP PEAK PERFORMANCE Rozmiar: S, M, L, XL, XXL Kolor: SALUTE BLUE, GREY MELANGE
Wyprzedaż
MAGIC LONG SLEEVE PEAK PERFORMANCE Rozmiar: S, M, L, XL, XXL Kolor: SALUTE BLUE, GREY MELANGE
Wyprzedaż
POC LAYER CUT SUIT TOP POC Rozmiar: L, S, M, XL Kolor: URANIUM BLACK/HYDROGEN WHITE
POURSUITE TOP ROSSIGNOL TEKSTYLIA Rozmiar: XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL Kolor: BLACK
350,00 
199,00 
Wyprzedaż
LIFA SEAMLESS CREW HELLY HANSEN Rozmiar: S, M, L, XL, XXL Kolor: BLACK, GRAPHITE BLUE
Wyprzedaż
HELO MID TIGHTS PEAK PERFORMANCE Rozmiar: S, M, L, XL, XXL Kolor: BLACK
Wyprzedaż
MAGIC LONG JOHN PEAK PERFORMANCE Rozmiar: S, M, L, XL, XXL Kolor: SALUTE BLUE, GREY MELANGE
Wyprzedaż
MAGIC SHORT JOHN PEAK PERFORMANCE Rozmiar: S, M, L, XL, XXL Kolor: SALUTE BLUE, GREY MELANGE
Wyprzedaż
SPIRIT SHORT JOHN PEAK PERFORMANCE Rozmiar: S, M, L, XL, XXL Kolor: BLACK
Wyprzedaż
TRACK THS PEAK PERFORMANCE Rozmiar: S, M, L, XL, XXL Kolor: BLACK, TERRAIN GREEN
Wyprzedaż
TRACK TIGHTS PEAK PERFORMANCE Rozmiar: S, M, L, XL, XXL Kolor: DECENT BLUE
Wyprzedaż
POC LAYER CUT SUIT BOTTOM POC Rozmiar: S, M, L, XL Kolor: URANIUM BLACK/HYDROGEN WHITE
1 050,00 
525,00 
Wyprzedaż
PRO TIGHTS ROSSIGNOL TEKSTYLIA Rozmiar: XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL Kolor: BLACK
Wyprzedaż
LIFA MERINO PANT HELLY HANSEN Rozmiar: L, XL, XXL Kolor: NAVY
Wyprzedaż
LIFA SEAMLESS PANT HELLY HANSEN Rozmiar: S, M, L, XL, XXL Kolor: BLACK

Szykując się na zimowy wyjazd w góry warto pamiętać o tym, by zabrać ze sobą odpowiednią bieliznę termiczną. Dlaczego to takie ważne? Zimowa pogoda w górach to nie tylko słoneczne dni na stoku, ale również wilgoć, deszcz, mroźne powietrze, a nawet zamiecie śnieżne. Aby przygotować się na tego rodzaju wyjazd, nie wystarczy kurtka czy kombinezon. Wilgoć, która próbuje pokryć nas od zewnątrz – śnieg, deszcz i górskie mgły – to tylko jedno z wyzwań dla odzieży. Drugą stroną medalu jest odpowiednie odprowadzenie wody, jaka paruje z nas podczas uprawiania sportów zimowych. Co więc oferują nam producenci profesjonalnej męskiej bielizny termicznej? Poznaj wyjątkowe właściwości męskiej bielizny termoaktywnej, którą znajdziesz w naszym asortymencie.

Męska bielizna termoaktywna - koszulki i skarpety

Ciało mężczyzny poci się najbardziej w takich obszarach, jak plecy, stopy i pachy. Odpowiednie zabezpieczenie tych miejsc jest więc kluczowe dla zachowania komfortu cieplnego. Wybierając materiały typowe dla codziennego ubioru narażamy się na długotrwały kontakt z wilgocią, która w krótkim czasie sprawi, że będzie nam zimno. Bawełniany podkoszulek posiada bowiem właściwości hydrofilne – wchłania pot i wodę, blokując ich odparowywanie. Z czasem bielizna staje się coraz bardziej mokra, wychładzając organizm. Przyklejona do ciała, wilgotna koszulka daje także wyjątkowo dobre warunki rozwoju bakteriom, czemu towarzyszy przykry zapach potu. Oferowane przez nas koszulki termoaktywne męskie , wyprodukowane ze specjalnie zaprojektowanych materiałów syntetycznych są w tym przypadku o wiele lepszym wyborem. Oddychający materiał, z jakiego uszyta jest bielizna termoaktywna dla mężczyzn, pozwala na odprowadzanie pary wodnej, którą organizm w większej ilości wytwarza podczas aktywności fizycznej, natomiast mieszanki wyselekcjonowanych włókien posiadają właściwości bakteriostatyczne – uniemożliwiają rozwój bakterii, jednocześnie hamując tworzenie się przykrego zapachu potu.

Spodnie i legginsy termiczne

Nogi narciarza czy snowboardzisty pracują bardzo intensywnie podczas zjazdów na stoku. To ważne, aby rozgrzane mięśnie były odpowiednio chronione przed wychłodzeniem. W produkcji spodni i legginsów termoaktywnych męskich wykorzystuje się bardzo często włókna z runa nowozelandzkich owiec – wełnę Merino – których niespotykana struktura posiada znakomite właściwości umożliwiające tym zwierzętom przetrwanie w skrajnych warunkach pogodowych. Kompresyjne parametry bielizny termicznej dostępnej w sklepie internetowym Adventure Sports umożliwiają sportowcom osiąganie lepszych wyników dzięki poprawieniu ukrwienia wybranych stref, ograniczeniu mikrourazów i wspieraniu regeneracji mięśni poprzez ich lepsze ukrwienie.

Bokserki termiczne

Najbliższa ciału mężczyzny bielizna, czyli bokserki, to kolejna strefa podatna na działanie wilgoci, którą odparowuje ciało. Ciepło jakie ono wytwarza oraz tarcie, do którego dochodzi podczas aktywności fizycznej, sprawiają, że jest to jedna z najcieplejszych partii ciała, a przez to najbardziej podatna na działanie potu i bakterii. Warto więc wybrać bokserki termoaktywne z naszej oferty, których wysokie parametry techniczne umożliwiają odprowadzanie wilgoci i gwarantują bakteriostatyczność materiału.