Zamknij filtr
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Kamizelki rowerowe męskie

Filtr produktów

Profesjonalny sklep sportowy i outdoorowy Adventure Sports dla swoich najbardziej wymagających klientów przygotował ofertę najlepszych akcesoriów i odzieży rowerowej. Należą do nich między innymi kamizelki rowerowe dla mężczyzn, których właściwości okażą się przydatne przy każdym treningu Kamizelka to niezbędny atrybut każdego kolarza, sprawdzi się ona zarówno podczas zmiennych warunków atmosferycznych ale również w letnie wieczory podczas drogi powrotnej do domu. Przednia część kamizelki wyposażona została w wiatroszczelny materiał, który pełni istotną funkcję podczas silnych podmuchów wiatru, na które kolaż jest narażony podczas długich zjazdów. Aby zapewnić niezbędną podczas wymagających treningów wentylację, kamizelkę wyposażono w zamek na całej jej długości oraz perforowany materiał na plecach. Dzięki połączeniu obu materiałów, kamizelkę możemy używać w skrajnych warunkach. Męskie kamizelki rowerowe mogą być również z powodzeniem stosowane jako druga warstwa odzieży, nakładana na koszulkę rowerową – ta właściwość może być niezwykle cenna zwłaszcza podczas pokonywania kilometrów przy kapryśnej, zmiennej pogodzie. Niezwykle lekkie, a przy tym wytrzymałe materiały zapewniają niską wagę i doskonałe właściwości kompresyjne , które umożliwiają przechowywanie kamizelki w tylnej kieszenie koszulki rowerowej.

Kamizelki Northwave: wybór profesjonalistów

W ofercie naszego sklepu znaleźć można kamizelki rowerowe męskie dwóch renomowanych producentów: Northwave oraz POC. Pierwszy z nich to marka doskonale znana z zawodów kolarskiego Pro Tour’u. Włoska firma od lat pozostaje sprawdzonym partnerem zawodników takich jak Alexander Kristoff czy też Jolanda Neff. Wsparcie udzielane tym zawodnikom przyczynia się do sportowych sukcesów, zapewnionych dzięki wyjątkowym właściwościom produktów Northwave Najwyższej jakości materiały w połączeniu z innowacyjnymi technologiami produkcji czynią każdy z produktów Northwave optymalnym sprzętem do wyczynowego uprawiania sportów rowerowych.

Kamizelki POC: komfort przede wszystkim

Szwedzki producent POC specjalizuje się zaś w produkcji artykułów, które gwarantują ich użytkownikom pełen komfort przy zachowaniu jak najwyższych poziomów bezpieczeństwa. Firma słynnie z niezwykłej dbałości o bezpieczeństwo swoich produktów, ich technologie są opracowywane wspólnie z ekspertami w zakresie fizyki oraz biomechaniki ludzkiego organizmu w tzw. POC LAB. Ich głównym celem jest zrobienie wszystkiego co możliwe aby chronić ludzkie życie oraz zredukować do minimum konsekwencje wypadków w sportach ekstremalnych i nie tylko. To wyjątkowe podejście znalazło uznanie w kaskach i ochraniaczach marki POC, dzięki temu naszedł czas aby tą wiedzę i doświadczenie przenieść do kolekcji odzieży kolarskiej. Z tego względu kamizelki rowerowe POC polecane są przede wszystkim dla miłośników każdego rodzaju kolarstwa ( szosowego, górskiego a nawet downhillu) wszędzie tam, gdzie kontakt z naturą jest bliższy niż gdziekolwiek, produkty POC zapewniają najwyższą wygodę połączoną z dbałością o bezpieczeństwo kolarzy.

Kamizelki na rower sprawdzą się w każdych warunkach

Kamizelki rowerowe męskie dostępne w ofercie profesjonalnego sklepu sportowego Adventure Sports, to produkty przygotowane zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów każdego rodzaju kolarstwa. Produkty naszych marek rowerowych tworzone są z myślą o tym aby zapewnić jak największy komfort jazdy oraz bezpieczeństwo. Zaprojektowane z myślą o sprostaniu nawet najbardziej wymagającym warunkom. Kamizelki na rower z naszego asortymentu stanowić będą jeden z elementów ekwipunku, który sprawdzi się praktycznie w każdym otoczeniu, niezależnie od przeszkód, jakie napotkasz na swojej drodze. Zaprojektowane z myślą o sprostaniu nawet najbardziej wymagającym warunkom, kamizelki na rower z naszego asortymentu stanowić będą jeden z elementów ekwipunku, który sprawdzi się praktycznie w każdym otoczeniu, niezależnie od przeszkód, jakie napotkasz na swojej drodze.