Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Filtr produktów

Nie znaleziono żadnych produktów pasujących do wybranych przez Ciebie kryteriów.

Szukaj od nowa

Czy dobór nart dla dziecka musi być trudnym wyzwaniem? Absolutnie nie! Wystarczy, że podejdziesz do niego poważnie i weźmiesz pod uwagę kilka ważnych czynników. W sklepie AdventureSports.pl znajdziesz bardzo szeroki wybór nart dla dziecka. Z pewnością znajdziesz u nas narty dziecięce dla swojej pociechy niezależnie od jej wieku oraz poziomu umiejętności narciarskich.

Narty dla dziecka początkującego

Uważasz, że im szybciej Twoje dziecko zacznie naukę, tym lepszym narciarzem zostanie w przyszłości? Masz absolutną rację! Dlatego zadbaliśmy o to, by wspólnie z Tobą lub pod okiem profesjonalnego trenera mogło stawiać swoje pierwsze kroki na nartach już w wieku kilku lat. Pierwsze narty dla dziecka powinny być tak zaprojektowane, by maksymalnie ułatwiać panowanie nad nimi oraz umożliwiać manewrowanie bez dużego wysiłku. Dlaczego jest to tak istotne? Pamiętaj o tym, że dziecko łatwo jest zniechęcić do nauki. Właśnie dlatego stawianie pierwszych kroków na nartach musi być dla niego również świetną zabawą.

Konstrukcja absorbująca drgania

Łatwość manewrowania i panowania nad nartami zapewniają niewielka waga oraz idealne wyprofilowanie i taliowanie. Dziecku mogą szczególnie przeszkadzać także wstrząsy i drgania powstające w wyniku jazdy po nierównej nawierzchni. Właśnie dlatego narty juniorskie dostępne w sklepie AdventureSports.pl posiadają konstrukcję absorbującą drgania.

Stawiamy na wysoką jakość

Nauka to również liczne upadki. Dlatego w trosce o Twoją kieszeń umieściliśmy w naszej ofercie narty dziecięce odporne na ścieranie i uszkodzenia. Dzięki temu posłużą mu aż do momentu, w którym jego umiejętności będą pozwalały na zakup nart juniorskich dla bardziej zaawansowanej młodzieży.

Nie pozwól, by Twoje dziecko nudziło się na stoku

Aby jeszcze bardziej zachęcić Twoje dziecko do nauki szusowania, przygotowaliśmy w naszej ofercie narty z atrakcyjnymi nadrukami. Przedstawiają one postacie ze znanych i lubianych przez dzieci bajek. Dzięki temu, Twój brzdąc jeszcze chętniej będzie spędzał czas na stoku lub w szkółce.

Narty juniorskie dla zaawansowanych dzieci

Jeśli Twoje dziecko samodzielnie jeździ już po stoku, wówczas pozwól mu przejść o kolejny szczebel wyżej w umiejętnościach narciarskich. Zapewnij mu narty, które dają możliwość dalszego doskonalenia techniki jazdy.

Czym się różnią narty juniorskie od nart dla dorosłych?

Doboru nart dla dzieci kilkunastoletnich dokonuje się na tych samych zasadach co nart dla dorosłych. Tutaj również kierujemy się warunkami fizycznymi, przede wszystkim wzrostem. Należy jednak pamiętać, że dla kilkunastoletnich narciarzy wciąż powinniśmy dobierać narty juniorskie. Jest to o tyle ważne, że są one znacznie lżejsze niż narty dla dorosłych. Dlatego pozwalają na swobodne manewrowanie i nie zniechęcają do dalszego rozwoju.

Co oferujemy?

Dostępne w naszym sklepie narty juniorskie to produkty marek Dynastar oraz Rossignol. Są to producenci, którzy dostarczają narciarzom najlepszy sprzęt już od wielu dekad. Jakie cechy posiadają narty juniorskie tych producentów?


- Warstwowa budowa nart gwarantuje optymalną równowagę oraz komfort kierowania.
- Boczna krawędź rozciąga się od czubka do samego ogona, dzięki czemu Twoje dziecko ma zagwarantowaną bardzo dobrą przyczepność.

Na stronach poszczególnych produktów znajdziesz tabele, dzięki którym idealnie dobierzesz narty do warunków fizycznych oraz poziomu umiejętności Twojego dziecka. Wybierz najlepiej i zapewnij mu jak narty umożliwiające szybki rozwój.