Zamknij filtr
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Narty zjazdowe
Producent
ROSSIGNOL

Filtr produktów

Promocja
HERO PRO (TEAM4 BLK) ROSSIGNOL Rozmiar: 70
Wyprzedaż
EXPERIENCE 80CI W B/XP W11 B83 ROSSIGNOL Rozmiar: 142
Wyprzedaż
EXPERIENCE 80CI/XPRESS 11 B83 ROSSIGNOL Rozmiar: 158
Wyprzedaż
EXPERIENCE 84AI K/SPX12 K.GW ROSSIGNOL Rozmiar: 168
Wyprzedaż
FAMOUS 10 K/NX 12 K DUAL BK/SP ROSSIGNOL Rozmiar: 149
Promocja
HERO ATHL. SLP(R20P)/NX JR 7 ROSSIGNOL Rozmiar: 128
Promocja
HERO ELITE ST TI/SPX 12 K.GW ROSSIGNOL Rozmiar: 167
Promocja
HERO MASTER (R22)/SPX12 RKRI ROSSIGNOL Rozmiar: 185
Promocja
NOVA 10 TI/XP W 11 GW BK/SP ROSSIGNOL Rozmiar: 167
Promocja
NOVA 14 TI/NX 12 K.GW BK/SP ROSSIGNOL Rozmiar: 160
Promocja
NOVA 2/XP W 10 WHT/SPARKLE ROSSIGNOL Rozmiar: 144
Promocja
NOVA 4 CA/XP W 10 WHT/TURQ. ROSSIGNOL Rozmiar: 146
Promocja
NOVA 6/XP W 11 GW B83 BK/SPL ROSSIGNOL Rozmiar: 142
Promocja
NOVA 8 CA/XP W 11 GW WHT/SP ROSSIGNOL Rozmiar: 156
Promocja
REACT R2/XP10 B83 BLACK ROSSIGNOL Rozmiar: 170
Promocja
REACT R4 SPORT CA/XP10 BK/GR ROSSIGNOL Rozmiar: 170
Promocja
REACT R8 TI/NX12 K.GW BK/RED ROSSIGNOL Rozmiar: 168
Wyprzedaż
SEEK 7 TOUR/LOOK ST 10 ROSSIGNOL Rozmiar: 176
Promocja
SKY 7 HD K/NX 12 K.GW BLACK ROSSIGNOL Rozmiar: 164
Wyprzedaż
SKY 7 HD/HM ROTATION 12 D105 ROSSIGNOL Rozmiar: 180
Wyprzedaż
SOUL 7 HD/HM ROTATION 12 D120 ROSSIGNOL Rozmiar: 188
Wyprzedaż
SUPER 7 HD/SPX 12 GW B120 BK ROSSIGNOL Rozmiar: 180

Szukasz wysokiej jakości sprzętu do narciarstwa alpejskiego? Sprawdź naszą ofertę i wybierz profesjonalne narty zjazdowe do narciarstwa alpejskiego. Narty, które sprzedajemy pochodzą od cenionych producentów takich jak Dynastar oraz Rossignol. W opinii użytkowników, oferują oni sprzęt wysokiej klasy, skompletowany ze starannie dobranych materiałów, dzięki czemu uważani są za wiodące firmy na polskim i zagranicznym rynku. Przedstawiona oferta jest bardzo bogata zarówno w narty męskie, damskie czy też dla juniorów. Do wybranego sprzętu niezbędne będą również dobrze dopasowane buty narciarskie, które powinny być zintegrowane z wybranymi nartami.

Szeroki wybór nart zjazdowych

W naszej ofercie skupiamy się na wszystkich grupach klientów, zapewniamy zarówno narty zjazdowe damskie, męskie oraz dziecięce, które z łatwością można dostosować do wzrostu narciarza oraz do jego poziomu zaawansowania. Zdecydowanie polecamy specjalnie skonfigurowane zestawy nart, takie jak DYNASTAR TEAM SPEED 100-130/KID-X 4 B76. Szczególnie przeznaczone są dla młodych narciarzy, którzy potrzebują lekkich i stabilnych nart. Za sprawą swojej budowy, wspomagają naukę szusowania po stokach i pozwalają na doskonałe wyczucie ruchów ciała podczas jazdy. Natomiast dla kobiet, polecamy na przykład zestaw nart ROSSIGNOL FAMOUS 4/XPRESS W 11 B83 W/TQ. Starannie zaprojektowana konstrukcja oraz lekki korpus gwarantują najwyższą przyjemność z jazdy. Panom polecamy model DYNASTAR LEGEND X80/XPRESS, czyli narty, które oparte są na drewnianej konstrukcji i gwarantują stabilność w każdych warunkach. Łatwa kontrola oraz naturalna elastyczność to główne zalety tego sprzętu. W naszej ofercie nart zjazdowych, znaleźć można między innymi:
 • Narty race - przeznaczone dla narciarzy, którzy preferują szybką i agresywną jazdę po stromych, profesjonalnych trasach.
 • Narty na trasę - stworzone z myślą o narciarzach, którzy nie są profesjonalistami. Sprzęt ten stworzony jest do spokojniejszych tras, które łączą w sobie zjazdy oraz trasę.
 • Narty skiturowe i freeride - narty stworzone to jazdy poza trasami, niekiedy w głębokim śniegu i bez wyciągów - dzięki specjalnym taśmom, podchodzenie staje się dużo łatwiejsze.
 • Narty All-mountain - Narty, które łączą w sobie możloiwość szusowania po dobrze przygotowanych trasach oraz poza nimi, nawet podczas kiepskich warunków pogodowych.

Narty zjazdowe dziecięce

Niewątpliwie wybór właściwych nart juniorskich dla młodszych amatorów narciarstwa alpejskiego nie należy do najłatwiejszych. Bardzo istotny jest stopień zaawansowania juniora i właśnie na jego podstawie powinniśmy wybierać narty dziecięce. Pamiętaj, że bardzo istotnym sprzętem są również kije narciarskie, które ułatwią naukę i pozwolą nabrać dziecku pewności siebie. W naszej ofercie nie zapominamy o młodych adeptach sztuki narciarskiej i przygotowaliśmy dla nich wiele wartościowych zestawów nart. ROSSIGNOL EXPERIENCE to jedna z propozycji, na których warto skupić swoją uwagę, ponieważ są bardzo lekkie i wykonane z mocnego materiału. Bardzo dobry wybór nart dla dziecka, które dopiero zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki. Dla dziecka, które miało styczność już ze sportami zimowymi polecamy narty z serii all-mountain, które pozwalają rozwijać umiejętności juniora i zwiększyć kontrolę ruchów podczas jazdy na stoku.

Koncentracja na potrzebach

Przygotowując szereg propozycji dla naszych klientów, skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na ich potrzebach. Dzięki temu możesz porównać kilka ofert oraz wybrać najlepszy zestaw wysokiej jakości nart, które sprawdzą się na każdym stoku. Pamiętaj również, żeby narty zjazdowe zawsze wybierać pod kątem swojego zaawansowania, jak również rodzaju tras, po których chcesz się poruszać. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nasz zespół służy pomocą na każdym etapie zakupu. Chętnie udzielimy rad i wskazówek w trakcie dokonywania wyboru, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że odpowiednia decyzja jest kluczowa w komfortowym użytkowaniu sprzętu.

Zobacz wyprzedaże nart zjazdowych w sklepie Adventure Sports

Sprawdź także: narty Dynastar