Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Filtr produktów

Szyby do gogli są jednym z tych akcesoriów narciarskich, do których nie przywiązujemy nadmiernej uwagi podczas codziennych zjazdów. Zupełnie niesłusznie! Dzięki odpowiednio dobranym szkłom możemy przede wszystkim uchronić swoje oczy przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferyczno-pogodowych i co za tym idzie ustrzec się groźnych chorób oczu. Silnie odbijający promienie słoneczne śnieg sprawia, ze zwykłe gogle, pozbawione odpowiedniego poziomu ochrony UV, zazwyczaj nie sprawdzą się na stoku. Dodatkowo nie można też zapominać o aspekcie estetycznym, jaki możemy osiągnąć dzięki odpowiednio dobranym szybkom. Wszystko to sprawia, że dobór personalizowanych szyb do gogli jest nie tyle fanaberią, co raczej użyteczną przyjemnością!

Chroń oczy wraz z AdventureSports!

Dzięki długoletniej praktyce w dziedzinie obsługi klientów będących miłośnikami sportów zimowych, sklep AdventureSports bardzo dobrze zna ich potrzeby i pragnienia. Dla narciarzy korzystających z usług naszego sklepu przygotowaliśmy ofertę, która jest idealnie skrojona pod gusta każdego, kto na stoku wymaga najwyższego komfortu idącego w parze z odpowiednim poziomem ochrony. W asortymencie posiadamy sprzęt pochodzący wyłącznie od sprawdzonych dostawców, których renoma na rynku produktów narciarskich zbudowana jest w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Nie inaczej jest z szybami do gogli, które posiadamy w asortymencie – cechuje je najwyższa jakość wykonania przy zachowaniu wzorowych parametrów funkcjonalnych.

Szyby do gogli POC – ultrawysoka jakość

Oferowane przez nas szyby do gogli firmowane są marką POC. Ten szwedzki producent istnieje na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, lecz nie przeszkodziło mu to w zjednaniu sobie rzeszy klientów. Podczas projektowania swoich produktów POC stawia przede wszystkim na zaoferowanie użytkownikowi maksymalnego bezpieczeństwa użytkowania – żeby spełnić ten warunek w stu procentach, oferta tej firmy obejmuje wyłącznie sprzęt ochronny, taki jak kaski, gogle narciarskie czy też ochraniacze na wszystkie partie ciała. Wszystkie z szyb, które posiadamy w asortymencie, zostały zaprojektowane we współpracy z firmą Carl Zeiss Optic, co dodatkowo gwarantuje najwyższą jakość wykonania.

Zaawansowana technologia w służbie twojego wzroku

Szkła, które prezentujemy naszym klientom, współpracują z różnymi modelami okularów tej firmy – konkretny dobór zależy od danego typu (nazwa szyb odpowiada nazwie gogli). Każdy model wyposażany jest w powłokę przeciwmgielną (anti-fog) i antyzadrapaniową, które pozytywnie przyczyniają się do codziennego komfortu użytkowania. Nie można również zapominać o pełnej odporności na promieniowanie ultrafioletowe (UV), dzięki czemu odbijające się od zalegającego na stoku śniegu promienie słońca nie będą stanowić zagrożenia dla twojej siatkówki. Wykonanie z wysokiej jakości włókien sztucznych (poliuretan) sprawi zaś, że szyby do gogli, które posiadamy w asortymencie, są sprzętem odpornym nawet na najboleśniejsze upadki.

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania co do doboru swoich nowych gogli narciarskich, z przyjemnością rozwiejemy wątpliwości! Nasi konsultanci są gotowi do kontaktu zarówno za pośrednictwem tradycyjnego telefonu, jak również na drodze e-mail. Formularz kontaktowy dostępny jest z poziomu każdej oferty, zaś numer kontaktowy i godziny obsługi klientów podajemy u dołu strony. Pełna satysfakcja klienta jest dla nas bowiem priorytetem podczas każdej transakcji, dlatego też na pytania staramy się odpowiadać tak szybko, jak tylko to możliwe.