Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

sprzęt snowboardowy

Filtr produktów

Nie wyobrażasz sobie zimy bez wyjazdu na stok? Zamiast na dwóch, wolisz szusować na jednej desce? Szukasz sprawdzonego sklepu, który w asortymencie będzie posiadał sprzęt snowboardowy najlepszej jakości? Jeśli na wszystkie trzy pytania odpowiedziałeś twierdząco, dobrze trafiłeś! Sklep AdventureSports.pl przygotował dla ciebie ofertę, która powstała z myślą o największych pasjonatach jazdy na snowboardzie.

Postaw na wysoką jakość

Doskonale wiemy, jak dużą wagę nasi klienci przywiązują do jakości posiadanego sprzętu snowboardowego. Dlatego też dobór naszych produktów zoptymalizowaliśmy pod kątem wykorzystania najnowocześniejszych technologii przy zachowaniu korzystnych cen. Takie połączenie zagwarantuje Tobie i Twoim bliskim maksimum radości na stoku.

Sprzęt snowboardowy Rossignol – ponad 100 lat tradycji

Sklep AdventureSports w swojej ofercie posiada deski snowboardowe producenta, który na rynku obecny jest od ponad stu lat. Mowa tu o francuskiej marce Rossignol, która w toku długoletniej praktyki wypracowała charakterystyczny dla siebie styl. W połączeniu z najwyższej jakości materiałami używanymi do produkcji desek, a także szeroko stosowanymi innowacjami i niebanalnym designem, Rossignol pozostaje sprawdzonym wyborem wśród rzeszy pasjonatów jazdy na snowboardzie.

Znajdź sprzęt snowboardowy idealny dla siebie

Sprzęt snowboardowy Rossignol dostępny są w bogatym wachlarzu modeli. Dzięki temu każdy snowboardzista znajdzie w naszej ofercie sprzęt i akcesoria optymalne dla siebie. Sklep AdventureSports.pl w asortymencie posiada snowboardy męskie, damskie i juniorskie dostosowane do różnego poziomu umiejętności i stylu jazdy. Do tego polecamy też dedykowane buty snowboardowe tego samego producenta – gwarantuje to doskonałą kompatybilność całego sprzętu. To z kolei jest gwarantem pełnej wygody oraz efektywności jazdy.

Ekwipunek na luzie

Zdajemy sobie sprawę, że każdy ze snowboardzistów może lepiej czuć się w innym rodzaju jazdy. Dlatego w naszej ofercie znajdują się zarówno deski przystosowane do jazdy po wyznaczonych trasach oraz poza nimi – all-mountain czy freeride. W związku z tym dostępne u nas snowboardy posiadają dość wysoki flex. Dzięki temu będą one doskonałe dla początkujących zawodników. Ich właściwości docenią również bardziej doświadczeni snowboardziści, dla których priorytetem jest przede wszystkim frajda czerpana z jazdy.

Technika to nie wszystko;

W przypadku sprzętu snowboardowego równie ważny, co specyfikacja techniczna, jest jednak również wygląd zewnętrzny. Tutaj Rossignol również wykazuje ogromną kreatywność, dbając jednocześnie o klasyczną estetykę, jak również zaskakujące innowacje. Te pierwsze widoczne są zwłaszcza w linii snowboardów dla kobiet: deski serii Frenemy i Justice to jedne z najładniejszych produktów w naszym sklepie. Również sprzęt snowboardowy dla mężczyzn posiada design, który reprezentuje wszystkie cechy pasjonata sportów zimowych.

Dodatkowy ekwipunek

W naszej ofercie znajdują się również wysokiej jakości wiązania snowboardowe. Wykonane z ultralekkich materiałów (najczęściej stopów tytanu i aluminium) w wydatny sposób poprawią Twoje osiągi na stoku, zapewniając odpowiedni komfort. Dodatkowo poprawią kontrolę nad deską podczas zjazdu, co może mieć niebagatelne znaczenie zwłaszcza w czasie freeride’owego szusowania, nauki jazdy na snowboardzie oraz startu w zawodach. Znajdziesz u nas również przystosowane specjalnie do jazdy na desce buty snowboardowe.

Chcesz dobrać sprzęt snowboardowy idealnie? Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących zarówno doboru sprzętu, jak również jego specyfikacji technicznej, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu ze sklepem AdventureSports.pl. Nasi konsultanci dołożą wszelkich starań, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania, a także doradzimy w kwestii wyboru odpowiedniego ekwipunku. Zapytania można kierować poprzez formularz dostępny przy każdej ofercie – odpowiemy telefonicznie bądź poprzez e-mail. Pełna satysfakcja klienta jest dla nas bowiem priorytetem każdej transakcji.