Zamknij filtr
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Wiązania snowboardowe

Filtr produktów

Wiązania snowboardowe to niezbędny element wyposażenia każdego snowboardzisty. Służą one do mocowania butów do deski snowboardowej. Zapewniają bezpieczeństwo, chronią stopy i doskonale amortyzują wszelkie wstrząsy. Jeżeli są odpowiednio dobrane, pozwalają lepiej „poczuć deskę”, a co za tym idzie – skuteczniej doskonalić technikę jazdy. Dlatego wysokiej jakości wiązania snowboardowe to inwestycja, która z pewnością pomoże zarówno początkującym snowboardzistom, jak i tym zaawansowanym.

Wiązania do snowboardu – co oferujemy?

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości wiązania do deski snowboardowej pochodzące od francuskiej marki Rossignol. Jest to sprzęt, który będzie doskonałym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które zaczynają swoją przygodę z deską. Nasze wiązania gwarantują każdemu snowboardziście:
 • precyzyjną kontrolę nad deską,
 • maksymalny komfort,
 • bezpieczeństwo na stoku.

Jakie wiązania znajdziesz w sklepie AdventureSports.pl?

Jak już wspomnieliśmy, snowboardziści zaopatrują się w naszym sklepie w wiązania niezależnie od swoich umiejętności, stylu jazdy oraz płci. Znajdziesz u nas wiązania do deski przystosowane zarówno do butów damskich, jak i męskich bądź uniwersalnych. Oferujemy także stworzone z myślą o jeździe typu freeride, freestyle, all mountain czy backcountry.

W kwestii rozmiarów również nikt nie powinien mieć problemów ze znalezieniem wiązań snowboardowych dla siebie. Mocowanie buta w wiązaniu jest możliwe dzięki regulowanemu dociskowi wytrzymałych pasków. Wiązania dla mężczyzn i kobiet obejmują bardzo szerokie spektrum rozmiarów butów snowboardowych.

Pompki i paski w wiązaniach snowboardowych

Pompki i paski w wiązaniach dostępnych na AdventureSports.pl wykonane zostały z solidnych i trwałych materiałów. Znajdziesz u nasz wiązania z pompkami wykonanymi z aluminium. Podnosi to ich wytrzymałość, dzięki czemu są odporne na bardzo niskie temperatury, jakie możesz zastać na stoku. Z kolei paski zostały dodatkowo wzmocnione, co wzmacnia poczucie bezpieczeństwa i pewność siebie na stoku. Doskonale utrzymują one buty snowboardowe niezależnie od ich rodzaju.

Najnowocześniejsze rozwiązania wiązań do snowboardu Rossignol

Okolice kostek pokryto nowoczesną, lekką pianką EVA. Jej gęstość została podwojona. Gwarantuje to lepsze wyprofilowanie wiązań. Dzięki czemu Twój komfort jest zwiększony, a energia, którą wkładasz w kierowanie snowboardem nie rozprasza się, lecz jest przekazywana do deski. Masz zatem pewność, że nie marnujesz wysiłku, ale w pełni wykorzystujesz go do osiągania lepszych rezultatów na stoku czy na rampie.

Twoją efektywność oraz zadowolenie z wyboru wiązań podniesie również zastosowany w nich nowoczesny dysk wiążący. Jest kompatybilny z większością systemów montażowych stosowanych w sprzęcie snowboardowym. Dlatego nie musisz się obawiać o to, czy Twoje buty snowboardowe będą pasować do dostępnych w naszym sklepie wiązań.

Jak dobrać wiązania snowboardowe?

W doborze wiązań kieruj się swoim stylem jazdy. Do każdego z nich lepiej przystosowany jest inny high back, czyli element wiązania, który przypomina łyżkę. Jeśli preferujesz freestyle, wybierz wiązania, wyposażone w miękki i krótki high back. Znakomicie sprawdzą się tutaj np. wiązania snowboardowe Rossignol Cobra Black. Asymetryczny high back oddaje budowę anatomiczną nogi, zapewniając maksymalną wygodę bez względu na pozycję i kąt jej ugięcia. W przypadku freeride, high back wiązań powinien być sztywny i wyższy. Taki kształt zapewni Ci całkowitą kontrolę nad deską i umożliwi wykonywanie bardziej precyzyjnych ruchów.