Promocja "Wiatr i woda": Przy zakupie min. 2 produktów z marek: Rip Curl, Helly Hansen, Sail Racing, Db, otrzymasz rabat -20%. Rabat zostanie automatycznie naliczony w koszyku.

All Resort Skiing - poznaj nową linię Rossignol Experience


Narciarstwo All Resort to nowa definicja narciarstwa All-Mountain w ujęciu Rossignola!

Czas ustępstw już minął: nadszedł czas na pełną swobody eksplorację całego ośrodka narciarskiego. Odkrywanie wszystkich tras, podziwianie najładniejszych widoków w każdych warunkach, pokonywanie granic lub relaks, delektowanie się dobrym posiłkiem z przyjaciółmi czy towarzyskie après ski po nartach...
To właśnie z myślą o stuprocentowym czerpaniu z wyjazdu w góry Rossignol stworzył nową ofertę Experience, All Resort.
Nasze credo: mnożyć dobre chwile tak, aby każdy dzień na nartach był dniem wyjątkowym! ANOTHER BEST DAY!

 

Nowa linia Experience została zaprojektowana, aby podkreślić Twoje umiejętności i rozwiać wątpliwości, abyś mógł lepiej zaangażować się na każdej trasie i poza nią, w każdym rodzaju śniegu, w pełnym spokoju i pewnością siebie odkrywać najdalszy zakątek ośrodka.

Opracowana została nowa konstrukcja, która łączy w sobie siłę i kontrolę zapewniając niezwykłe czucie śniegu.
Użyta nowa technologia Drive Tip Solution, która łączy kierunkowe włókna w dziobach nart z elastycznym materiałem visco pochłania i eliminuje drgania podczas jazdy w każdym terenie i warunkach śniegowych, dzięki czemu Ty zyskujesz pewność siebie i większa kontrole nad nartami. Nowe taliowanie i nowy profil dzioba All Trail angażuje dziób narty już od początkowego etapu skrętu i wzmacnia działanie piętek nart, zapewnia płynne i progresywne pochłanianie nierówności terenu i stabilne trzymanie krawędzi na każdym rodzaju śniegu.

Narty ROSSIGNOL EXPERIENCE 82 BASALT + wiązania LOOK NX 12 KONECT GW B90

 

 

W trosce o odpowiedzialność społeczną skoncentrowaliśmy nasze wysiłki na tym, aby linia Experience w jak największym stopniu uwzględniał kwestie ochrony środowiska. Aby to osiągnąć, podjęto szereg zobowiązań, takich jak: stosowanie drewnianych rdzeni z certyfikatem PEFC™ lub FSC® gwarantujących pochodzenie z lasów ze zrównoważoną gospodarką leśną , wykorzystywanie energii ze źródeł niewęglowych przez nasze jednostki produkcyjne, które zasilane są w 100% zielona energią, stosowanie materiałów pochodzących z recyklingu do budowy krawędzi, ślizgu oraz pokrycia szaty graficznej narty oraz bliskie zlokalizowanie fabryk w odległości nieprzekraczającej 650km od naszych centów logistycznych.

Uzupełnieniem linii nart Experience i nowej definicji narciarstwa All Resort są buty narciarskie Alltrack dedykowane do jazdy po całym ośrodku narciarskim - zarówno w puchu, po strefach freeride oraz po ratrakowanych trasach. Buty Alltrack to równowaga pomiędzy wydajnością i odpowiednią wagą, która pozwala odkryć wszystkie oblicza wyjazdu w góry.

 

Ruchoma cholewka oferująca naturalny 50° zakres ruchu oraz podeszwa Gripwalk zwiększająca przyczepność do podłoża świetnie sprawdzą się podczas wędrówek na śniegu, przejściach do gondoli czy po nartach podczas après ski. Dzięki ruchomej cholewce i wyprofilowanej podeszwie Gripwalk zapomnisz, że masz na nogach buty narciarskie.
Wstępnie ukształtowane, termoformowalne buty wewnętrzne posiadają ocieplinę Thinsulate ™, która zapewni izolację termiczna i zapewni komfort cieplny największym zmarzluchom.
Podczas zjazdu możesz być pewny, ze buty zachowają swoją sztywność dzięki wykonaniu skorupy w technologii Dual Core, która zapewni precyzyjne przeniesienie energii na narty, zwiększając dynamikę odbicia, responsywność i kontrolę nad nartami.
Buty Alltrack dostępne są zarówno dla kobiet i dla mężczyzn doskonale sprawdzą się podczas górskich podejść, całodziennych zjazdów i popołudniowych après ski. Idealne do odkrywania każdego zakątka ośrodka narciarskiego.

Zostaw komentarz

DARMOWA DOSTAWA
OD 400 ZŁ

ZWROT

DO 14 DNI

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY