... ...
Opiniowanie produktów, transakcji i sklepu – Adventure Sports

DARMOWA DOSTAWA OD 400 zł

Zapisz się do newslettera i otrzymaj jednorazowy rabat -10% na pierwsze zakupy

Opiniowanie produktów, transakcji i sklepu

Poniższa informacja przybliżyć ma kwestię przetwarzania danych osobowych osób opiniujących produkty zakupione poprzez sklep internetowy Adventuresports.pl (zwanego dalej: „Sklepem”), oraz transakcje dokonywane w Sklepie lub Administratora jako sprzedawcę.


Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?


Administratorem Twoich danych osobowych jest PM Sport P.Lewandowski i M.Wojtiuk spółka jawna z siedzibą w Warszawie (02 797) przy ul. Franciszka Klimczaka 1 (dalej: „Administrator”).


Jakie dane będziemy przetwarzać?


Jeśli będziesz chciał/a zaopiniować zakupiony w Sklepie produkt, transakcję dokonaną w Sklepie lub Administratora jako sprzedawcę, będziesz musiał/a podać nam swoje imię i adres e-mail. Przetwarzać będziemy także inne dane, jeżeli przekażesz nam je w treści opinii. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wystawienia opinii.


Jakie przepisy regulują kwestię przetwarzania danych osobowych?


Kwestia ochrony danych osobowych od dnia 25 maja 2018 r. regulowana jest przepisami tzw. RODO czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).


W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy dane?


Dane te przetwarzać będziemy w celu dodania Twojej opinii na temat zakupionego przez Ciebie w Sklepie produktu, transakcji zrealizowanych na Twoją rzecz za pośrednictwem Sklepu lub na temat Administratora jako sprzedawcy. Podstawą przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Twoja zgoda, którą wyrażasz poprzez świadome dodanie opinii.


Komu udostępniamy Twoje dane?


Odbiorcami Twoich danych osobowych są: podmioty świadczące usługi polegające na badaniu poziomu satysfakcji klientów, dostawcy systemów informatycznych oraz firmy zajmujące się przekazywaniem opinii ze sklepu Adventuresports.pl do innych portali, w których można zapoznać się z recenzjami naszego sklepu i naszych produktów, np. Google.


Jak długo przechowywać będziemy Twoje dane?


Twoje dane przechowywać będziemy do czasu odwołania przez Ciebie udzielonej zgody. Aby odwołać zgodę skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych: info@adventuresports.pl


Jakie prawa Ci przysługują?


Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia, a nadto do żądania ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia danych. Jeśli przetwarzanie odbywa się na podstawie Naszego prawnie uzasadnionego interesu, możesz wnieść też sprzeciw wobec przetwarzania danych z przyczyn związanych z Twoją
szczególną sytuacją. Jeśli uznasz, że przetwarzanie danych osobowych jest niezgodne z przepisami, możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Czy w toku przetwarzania dochodzić będzie do zautomatyzowanego podejmowania decyzji?


W toku przetwarzania danych nie będzie dochodzić do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, które wywoływać będą w stosunku do Ciebie skutki prawne lub w inny istotny sposób na Ciebie wpływały. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym może Pani/Pan skontaktować się pod adresem e-mail: info@adventuresports.pl .

 

DARMOWA DOSTAWA
OD 400 ZŁ

ZWROT

DO 14 DNI

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY