DARMOWA DOSTAWA OD 400 zł

Zapisz się do newslettera i otrzymaj jednorazowy rabat -10% na pierwsze zakupy!

Carissa Moore i Gabriel Medina wygrali finałowe zawody World Surf League i zakończyli sezon ze zwycięstwem w całym cyklu. Rywalizacja w tym roku stała na bardzo wysokim poziomie.


Tegoroczny sezon był dla światowego surfingu szczególnie ważny, gdyż jak to miało miejsce w wielu innych dyscyplinach, w 2020 roku wszystkie zawody zostały odwołane.   

Cykl WSL zakończył się we wrześniu tego roku, a o najważniejszym tytule decydowały zawody Rip Curl WSL Finals, rozegrane w słonecznym mieście San Clemente w Kalifornii.  

W tegorocznym finale wzięło udział dziesięciu zawodników, którzy w dotychczasowych zawodach zgromadzili największą liczbę punktów w rankingu.   
Pogoda i fale dopisały, a mistrzostwa dały kibicom wiele emocji.  Będąca w znakomitej dyspozycji Amerykanka Carissa Moore w ostatecznej rozgrywce finałowej pokonała Tatiane Weston-Webb i tym samym pokazała, że nie ma sobie równej broniąc tytuł mistrzyni WSL sprzed dwóch lat. Tegoroczna złota medalistka olimpijska pokazała się ze swojej najlepszej strony.  

Wśród panów walkę o tytuł rozegrali Gabriel Medina i Felipe Toledo, który wcześniej wyeliminował złotego medalistę igrzysk Italo Ferreire. Starcie dwóch Brazylijczyków stało na bardzo wysokim poziomie, ostatecznie zwyciężył Medina.  
Tym samym sięgnął po upragniony tytuł mistrza w Word Surf League.  

Surferska marka Rip Curl od wielu lat jest jednym z głównych sponsorów imprezy WSL. Tegoroczny zwycięzca Gabriel Medina i wielu innych surferów na świecie wybiera pianki właśnie tej marki. Dostępna w naszej ofercie pianka E Bomb pochodzi z limitowanej edycji powstałej w wyniku współpracy teamu najlepszych zawodników takich jak: Gabriel Medina, Tyler Wright i Mick Fanning.  

 


Następny sezon rozpocznie się prawdopodobnie w styczniu 2022 roku.

Carissa Moore vs. Tatiana Weston-Webb Rip Curl WSL Finals - Women's CHAMPIONSHIP HEAT

 

Gabriel Medina vs. Filipe Toledo Rip Curl WSL Finals - CHAMPIONSHIP HEAT

Zostaw komentarz

DARMOWA DOSTAWA
OD 400 ZŁ

ZWROT

DO 14 DNI

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY