PROMOCJA!!!

Kup min. 2 produkty i otrzymaj rabat -20% na całe zakupy! Rabat zostanie automatycznie naliczony w koszyku. Dotyczy też produktów przecenionych.

Dlaczego warto kupić ubrania Peak Performance? Bo nigdy nie pożałujesz tej decyzji.


Ubrania, które pną się z tobą w górę!

Ubrania szwedzkiej marki outdoorowej Peak Performance są trochę jak inwestycja – nie na sezon, ale na lata. Fasony, które wyprzedzają modę, wytaczają trendy. Funkcjonalność, która pozwala czuć się nie tylko modnie, ale przede wszystkim wygodnie i komfortowo. Nowoczesne, technologiczne rozwiązania, dzięki którym odzież outdoorowa sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych – jest ciepła, wodoodporna, wiatroszczelna, a jednocześnie oddychająca i elastyczna. Podczas narciarskich zjazdów i górskich wspinaczek zachowuje się jak twoja druga skóra. Ale nie tylko. Uniwersalny design sprawia, że równie dobrze można się w nich czuć na spacerze w lesie, na ulicy, podczas zimowych zabaw z dziećmi. Krótko mówiąc: najwyższa jakość, warta swojej ceny.

Kolekcja narciarska Peak Performance

Blisko natury

Mamy jedną planetę i musimy o nią dbać – marka Peak Performance właśnie na tej zasadzie buduje  swoje długoletnie relacje z klientami. Stąd m.in. tak duży nacisk na trwałość i uniwersalność produktów. W końcu natura jest dla nas największą inspiracją i przestrzenią, w którą nasza odzież idealnie się wpisuje. Góry, lasy, błękitne niebo – to nasze naturalne środowisko. Chcemy, aby trwało. Wtedy my będziemy trwać razem z nim.

Aby osiągnąć priorytetowe cele – dbałość o ekologię, stosowanie proekologicznych rozwiązań do pozyskania materiałów oraz w trakcie produkcji plus zadowolenie klientów - Peak Performance współpracuje z najwyższej klasy specjalistami. To zarówno znani projektanci mody, jak np. Nigel Cabourn, jak i eksperci ds. technologii czy praktycy, czyli profesjonalni narciarze.

Kolekcja narciarska Peak Performance

Testowane w praktyce

Kto lepiej wie, jakie warunki powinna spełniać odzież narciarska, niż profesjonalni narciarze? Dlatego konsultantami firmy są m.in. zawodnicy Freeride World Tour. Pytamy o radę praktyków, aby znaleźć najlepsze rozwiązania, które sprawdzą się na gładkich stokach, w głębokim śniegu, a nawet poza szlakami. Czy idziesz w górę, czy jedziesz w dół – zawsze czujesz się wygodnie i nie marzniesz. Nie są to czcze przechwałki. Potwierdzają to opinie tych ekspertów, na których zależy firmie najbardziej, czyli stałych klientów.

- Markę Peak Performance cenię sobie najbardziej za jakość, funkcjonalność i design. W górach, poza sprzętem, ważna jest dla mnie jakość ubrań. Podczas tatrzańskich wycieczek świetnie spisuje się Vertical Jacket z Goretex-em. Jest to idealna kurtka zarówno na podejścia, ponieważ dobrze oddycha, jak i do zjazdu, gdy chroni od wiatru i zimna. Miałam okazję testować ją też w deszczu- test zdała pozytywnie. Kurtka jest również bardzo praktyczna, ma dużo kieszeni (co dla mnie jest dużym plusem) i wyposażona jest w system Boa w kapturze (bardzo dobre rozwiązanie, gdy kaptur trzeba założyć na kask a pogoda nie rozpieszcza). Oprócz technicznych parametrów, takich jak Gore-tex czy wyżej wspomniany system Boa, kurtkę cenię za komfortowy krój i wygląd – prosty, ale wyróżniający się – mówi klientka Magda Sadowska.

Kolekcja narciarska Peak Performance

Patrząc w przyszłość

Nie ma mowy o spoczywaniu na laurach. Rok po roku produkty są udoskonalane, nowe modele starają się nie tyle spełniać, co wyprzedzać potrzeby wymagających użytkowników. Technologia Gore-tex, stosowana w odzieży Peak Performance, to najnowocześniejsze rozwiązania, dostępne na rynku. Gore-Tex Pro i Gore-Tex Pro Stretch gwarantuje trwałą wiatroszczelność i wodoszczelność, zarówno w ulewnym deszczu, jak i w śnieżnej zamieci. Zapewnia również wysoką oddychalność, która chroni przed przegrzewaniem się podczas wysiłku i wychładzaniem w czasie przerw. Dzięki technologii Gore-tex Pro odzież narciarska Peak Performance jest w stanie wytrzymać nie tylko ekstremalne warunki pogodowe, ale jest też odporna na „kontuzje” techniczne, jak otarcia o skały czy lód.  Jeśli dodamy do tego elastyczne właściwości, które posiada Gore-Tex Pro Stretch, mamy rozwiązanie idealne. Elastyczny laminat, o wysokiej wytrzymałości zapewnia nieprzeciętną swobodę ruchów. Podczas szusów na stoku, czy górskiej wspinaczki to nieoceniona zaleta. Tak samo jak podczas wyprawy na sanki z dzieckiem, kiedy razem tarzacie się w śniegu. A nawet w drodze do pracy – niekrepująca ruchów kurtka za kierownicą auta? Co może być lepszego?

Wisienką na torcie jest fakt, że całe serie od Peak Performance są po prostu ładne. Nowoczesna, ale jednocześnie uniwersalna kolorystyka i wzornictwo pozwala czuć się elegancko zarówno podczas uprawiania sportu, jak i podczas codziennego życia w mieście.

 Kolekcja narciarska Peak Performance

Góry czekają. Choć świat ostatnio nieco zamarł i z niepewnością patrzy w przyszłość, to warto pamiętać, że góry będą zawsze. Piękne, majestatyczne, niewzruszone. Wróćmy tam w ubraniach Peak Performance.

Zobacz kolekcję marki Peak Performance damską >

Sprawdź męską kolekcję marki Peak Performance >

Zostaw komentarz

DARMOWA DOSTAWA
OD 400 ZŁ

ZWROT

DO 14 DNI

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY