PROMOCJA !!! Kup 2 i więcej produktów z kolekcji Junior, a otrzymasz rabat -20%. Rabat zostanie automatycznie naliczony w koszyku.

Jaki strój kąpielowy wybrać do surfingu


Lato to doskonały czas na doskonale techniki surferskiej i na aktywności wodne. Dobrej zabawie sprzyja pogoda, która zazwyczaj zachęca do ujarzmiania niesfornych fal. Jednak surfowanie można uprawiać również podczas chłodniejszych miesięcy, ale wtedy należy się do tego dobrze przygotować, kupując odpowiedni strój, który zabezpiecza ciało przed chłodną wodą. Latem kwestia ubioru staje się o wiele prostsza. Chcesz wiedzieć jaki strój kąpielowy wybrać do surfingu? Z nami wybór będzie ławy i oczywisty!

Co powinien mieć strój kąpielowy do surfingu?

Surfing wiąże się z dużą aktywnością, koniecznością balansowania ciała, a także z dużą sprawnością fizyczną. Dlatego też strój do surfingu powinien być wygodny. Wybierając strój, musisz zwrócić uwagę na:


  • rozmiar – strój nie może być zbyt szeroki, powinien dobrze przylegać do ciała, ale nie może być też za wąski, ponieważ będzie powodował dyskomfort i utrudni radość z uprawiania sportu,
  • ilość części – w przypadku surfingu wiązane stroje dwuczęściowe częściowe będą kompletnie niepraktyczne,
  • długi lub krótki rękaw – surfing wiąże się z dużą ekspozycja na słońce, które może być niebezpieczne dla delikatnej skóry, dlatego nawet w środku lata warto wybierać stroje osłaniające ramiona.

Podczas surfowania ważną jest wygoda, a tą można osiągnąć tylko wtedy, gdy wybrany strój będzie komfortowy. Nie oznacza to, że strój musi być nudny, co z pewnością ucieszy wiele pań.

Jak wybrać strój kąpielowy do surfingu i dopasować go do sylwetki?

Wybierając się na wakacje, bagaż powinien zawierać wygodny strój kąpielowy, który pozwoli na uprawianie ulubionego sportu. Dokonując zakupu, należy przymierzyć strój, który nie może być zbyt luźny, ponieważ w wodzie materiał lekko się rozluźni. Dlatego też strój do surfingu powinien lekko opinać ciało. Oczywiście nie każda kobieta chce korzystać z klasycznych jednoczęściowych strojów, dlatego do wyboru jest wiele możliwości, takich jak:Wybór jest ogromny, dlatego z pewnością każdy znajdzie wygodny model, który spełni oczekiwania.

Odzież do surfingu – co warto kupić zamiast stroju?

Oprócz stroju do pływania surferzy bardzo często korzystają również z innej specjalistycznej odzieży, która sprawia, że surfowanie jest przyjemniejsze. W zależności od temperatury wody można sięgnąć po odzież do surfowania, której celem jest ochrona przed promieniowaniem UV, a także chłodem. W lecie wiele osób decyduje się na koszulki do surfowania, które osłaniają ciało przed szkodliwym promieniowaniem, a dodatkowo pozwalają skórze oddychać i nie krępują ruchów. Odzież do surfowania wybierana jest zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, którym zależy na wygodzie, bezpieczeństwie i wysokim komforcie.


Ogromny wybór różnych możliwości to doskonały sposób na przetestowanie różnych wariantów i wybór najwygodniejszego stroju do surfowania, który pozwoli się cieszyć z ulubionego sportu wodnego.Zostaw komentarz

DARMOWA DOSTAWA
OD 400 ZŁ

ZWROT

DO 14 DNI

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY