DARMOWA DOSTAWA OD 400 zł

Zapisz się do newslettera i otrzymaj jednorazowy rabat -10% na pierwsze zakupy!

Kolekcja PEAK PERFORMANCE CASUAL Jesień/Zima 2020


Kolekcja PEAK PERFORMANCE CASUAL Jesień/Zima 2020

”Nasza przeszłość ma potężny urok; w tym sezonie przyjmujemy nasze dziedzictwo; ale interpretujemy je ponownie.” Tak szwedzka marka Peak Performance określa swoją kolekcję casual  na sezon Jesień/ Zima 2020. Kolekcja ma na celu wzmocnienie aktywnego stylu życia poprzez inteligentne i elastyczne elementy, które łączą design i innowacje techniczne.

W tym sezonie kolekcja Peak Pearformance zaprojektowana została z myślą o codziennym ruchu, aby dać ludziom siłę i okazję do większej aktywności. Istotą kolekcji jest aktywność, pewność siebie i świadomość stylu. Ambicją jest tworzenie produktów, które radzą sobie ze zmieniającymi się warunkami pogodowymi i życiem w ruchu, niezależnie od tego, czy jesteś w mieście, czy w górach. Doprowadziło to do stworzenia łatwych w użyciu produktów, które można łatwo łączyć ze sobą i dopasowywać, zwracając uwagę na szczegóły i funkcję. Skandynawskie światło stanowi inspirację dla kolekcji, która szczególnie odbija się w prezentowanych kolorach.

Kolekcja casual ma na celu zapewnić wszechstronność użytkowania. Materiały są lekkie, wiatroszczelne, wodoodporne i rozciągliwe, dzięki czemu nie rozpraszają uwagi. W dążeniu do aktywnego stylu życia codzienna odzież wierzchnia została stworzona z bardziej funkcjonalnych materiałów, odpornych na deszcz i mroźne, wietrzne, zimowe warunki. Ikoniczna damska kurtka zimowa Stella doczekała się nowej wersji - płaszcza Stella. Wykonany z tej samej trwałej, półmatowej tkaniny i wypełniony odpowiednią ilością puchu, aby zapewnić ciepło i idealny wygląd. Występuje w wyrafinowanej czerni i jasnozielonym kolorze.

Nowa ikona, męska kurtka puchowa X.9 Polaro, która podkreśla swoją objętość i styl inspirowany wyprawą w stylu retro, wykonana z Gore Infinitum.

Nowości na ten sezon obejmują podszewkę Helium Stretch - izolacja Thermore z matową tkaniną powierzchniową, rozciągliwa w 4 kierunkach. Dostępna w wersji dla kobiet oraz mężczyzn. Razem ze streczową spódnicą Helium. Dwuwarstwowa dzianina, laminowana elastyczną membraną, wodoodporna i dopasowana. Idealny do naciągnięcia na parę spodni, aby zachować ochronę i ciepło w trudnych warunkach pogodowych, nie tracąc przy tym stylu.

Kolekcja Peak Performance na sezon Jesień/ Zima 2020 obejmuje znane, bestsellerowe modele w nowych odważnych kolorach i we współczesnym stylu zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.


Peak Performance Helium Jacket. Jedna z najpopularniejszych puchowych kurtek dostępna w tym sezonie w szerokiej gamie stylów i nowych kolorów, jest lekka i ciepła. Po złożeniu zajmuje naprawdę mało miejsca, dzięki czemu można ją zawsze zabrać ze sobą.

Zostaw komentarz

DARMOWA DOSTAWA
OD 400 ZŁ

ZWROT

DO 14 DNI

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY