DARMOWA DOSTAWA OD 400 zł

Zapisz się do newslettera i otrzymaj jednorazowy rabat -10% na pierwsze zakupy!

Kurtka Peak Performance Pac Jacket


Kurtka Peak Performance Pac z technologią GORE-TEX PACLITE® Komfort i ochrona. Awaryjna odzież, dzięki której maksymalnie wykorzystasz każdy dzień!

Kurtka Peak Performence Pac - cechy produktu

Dzięki niezwykle lekkiej i łatwej do spakowania konstrukcji odzież z technologią Paclite® jest idealnym rozwiązaniem do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i innych sportów, w których waga i przestrzeń mają kluczowe znaczenie. Te ubrania zapewniają suchość i chłód podczas wymagających aktywności oraz ciepło podczas ochłodzenia, nawet przy wietrznej i zimnej pogodzie.

Niespodziewany deszcz w słoneczny dzień. Poryw zimnego wiatru. Podczas dojazdu do pracy i weekendowych spacerów dostęp do lekkiej, łatwej do spakowania kurtki awaryjnej pozwala przygotować się na wszystko i maksymalnie wykorzystać każdy dzień. Kurtka Peak Performance Pac Jacket z technologią GORE-TEX PACLITE® powstała z myślą o Twoim komforcie i niezawodnej ochronie, dlatego też jest objęta obietnicą wodoszczelności GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™. Do tego oferuje pełną wiatroszczelność i doskonałą oddychalność.*

*Coraz większa liczba produktów GORE-TEX PACLITE® wyposażona jest w trwałą ochronę przed wodą bez szkodliwych substancji PFC (DWR bez PFCEC).

Kurtka Peak Performance Pac Jacket

Co zyskujesz używając kurtki Peak Performance Pac Jacket?

  • Lekka i łatwa do spakowania - bardzo lekka, miękka i łatwa do spakowania kurtka, którą możesz mieć zawsze ze sobą. Dzięki temu pogoda nigdy Cię nie zaskoczy.
  • Ekstremalna oddychalność - opracowana z myślą o maksymalnej oddychalności: membrana doskonale odprowadza pot, dlatego cały czas czujesz się komfortowo.
  • Trwała wodoszczelność - Membrana jest trwale wodoszczelna i objęta obietnicą GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™, a to znaczy, że nigdy nie mokniesz.
  • Całkowita wiatroszczelność - technologia gore-tex paclite® chroni przed zimnym wiatrem zarówno podczas wysiłku, jak i odpoczynku. Dzięki temu zachowujesz komfort termiczny przez cały czas.

Jak to działa:

2-warstwowa konstrukcja laminatu.

Swoją niesamowicie niską wagę i łatwość pakowania kurtka Peak Performance Pac z technologią GORE-TEX PACLITE® zawdzięcza minimalistycznej konstrukcji. Membrana GORE-TEX jest połączona bezpośrednio z zewnętrzną tkaniną, a następnie pokrywana trwałą warstwą ochronną powstającą z połączenia substancji oleofobowej i włókna węglowego. Zastosowanie tego rodzaju warstwy ochronnej sprawia, że osobna podszewka staje się zbędna. Rezultatem jest wyjątkowo lekka, łatwa do spakowania odzież, którą możesz zabrać wszędzie.

Gore-tex Paclite w kurtce peak performance pac jacket

Produkty Gore-Tex® PACLITE® idealnie sprawdzą się:

  • w trakcie pieszych wędrówek,
  • do codziennych spacerów,
  • podczas gry w golfa,
  • w podróży.

Zostaw komentarz

DARMOWA DOSTAWA
OD 400 ZŁ

ZWROT

DO 14 DNI

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY