PROMOCJA!!!

Kup min. 2 produkty i otrzymaj rabat -20% na całe zakupy! Rabat zostanie automatycznie naliczony w koszyku. Dotyczy też produktów przecenionych.

NOWOŚĆ! Okulary rowerowe POC Devour


Dzięki wyjątkowej powłoce okulary przeciwsłoneczne POC Devour zapewniają swobodę i elastyczność, jednocześnie chroniąc oczy tak samo, jak gogle. Okulary przeciwsłoneczne mają w pełni regulowane zauszniki i nosek, dzięki czemu można łatwo znaleźć bezpieczne dopasowanie do każdego kształtu głowy. Na szlakach zobaczysz każdy szczegół dzięki konstrukcji ramy, która maksymalizuje widzenie peryferyjne. Technologia soczewek Clarity kontroluje spektrum kolorów i jest precyzyjnie dostrojona do użytku na szlaku, wyostrzając zielenie i brązy związane z tym środowiskiem jazdy, a wszystko to, zapewniając pełną ochronę przed promieniowaniem UV (UV400). Obróbka soczewek Ri-Pel chroni przed brudem, olejem i wodą, a powłoka chroniąca przed zarysowaniami zapewnia zawsze najlepszą widoczność. Soczewki można łatwo wymieniać, a w zestawie znajduje się zapasowa przezroczysta soczewka, dzięki czemu okulary przeciwsłoneczne są idealne do użytku w różnych warunkach jazdy.

  • Regulowane zauszniki

Długość i chwyt zauszników można łatwo regulować w celu spersonalizowanego dopasowania do każdego kształtu głowy.

Okulary rowerowe POC Devour

  • Pełna ochrona przed promieniowaniem UV

Okulary przeciwsłoneczne zapewniają pełną ochronę przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB.

  • Ochrona przed wodą i zabrudzeniami

Powłoka Ri-Pel chroni przed brudem, wodą, potem, solą, olejem i kurzem, a także ułatwia czyszczenie soczewek, dzięki czemu Twoje widzenie jest zawsze wyraźne.

 

 

Zostaw komentarz

DARMOWA DOSTAWA
OD 400 ZŁ

ZWROT

DO 14 DNI

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY