Promocja "Wiatr i woda": Przy zakupie min. 2 produktów z marek: Rip Curl, Helly Hansen, Sail Racing, Db, otrzymasz rabat -20%. Rabat zostanie automatycznie naliczony w koszyku.

Nowości POC Zima 20/21


Misją marki POC od początku jej powstania jest ochrona życia i redukcja konsekwencji wypadków sportowców i każdego pasjonata sportów zimowych.

Szwedzkie wartości marki są fundamentem dla rozwoju, badań, innowacji i technologii, aby tworzyć bezkompromisowe połączenie bezpieczeństwa, wydajności i wzornictwa.

Bezpieczeństwo: Projektanci dokładają wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepsze bezpieczeństwo produktów na rynku dzięki innowacjom, badaniom i technologii.

Wydajność: dzięki rygorystycznym testom, analizom i rozwoju materiałów, tworzą produkty, które są ciągle ulepszane z myślą o wszystkich użytkownikach.

Design: Jako ostatni element projektu powstaje design, aby zapewnić sprzęt, którego ludzie chcą używać.

 

KASKI NARCIARKSIE POC


W tym sezonie POC kontynuuje swoją pracę, aby być w czołówce produktów będących ochroną dla narciarzy i snowboardzistów. Stale ewoluujące koncepcje ochronne i opracowywanie nowych technologii zwiększają bezpieczeństwo. Jak sportowcy nadal chcą przekraczać granice tego, co jest możliwe na stokach narciarskich.
Nowością w tym sezonie jest kask narciarski dla wymagających narciarzy – Skull Dura X Spin.

Kask POC Skull Dura X SPIN wprowadza nowy innowacyjny system Race Lock, który pozwala zawodnikom na idealne dopasowanie kasku do głowy w celu zniwelowania drgań kasku podczas osiągania bardzo dużych prędkości podczas zjazdu. Nowy kształt wkładki zapewnia równomierne dopasowanie kasku. Pokrętło regulacji rozmiaru  znajduje się w jednej linii ze skorupą kasku przez co nie uwiera w szyję narciarza.
Opracowany zgodnie z koncepcją POC Whole Helmet, kask posiada wielowarstwowy rdzeń EPP oraz bardzo trwałą skorupę z ABS/PC. Kask wyposażony jest również w opatentowaną przez markę POC technologię silikonowych wkładek SPIN (Shearing Pad INside). SPIN jest to sylikonowa membrana podobna do żelu wewnątrz wkładki.  Nowa klamra Fidlock gwarantuje bezpieczne dopasowanie, można ją łatwo obsługiwać w rękawicach narciarskich.
Wyjmowane nauszniki ułatwiają w nagłych wpadkach, bezpieczne zdjęcie kasku przez medyków.

 • Certyfikat: FIS RH 2013 certified, EN 1077: 2007 Class A, ASTM 2040
 • Wielowarstwowa wkładka EPP, Skorupa ABS/PC
 • Nowy kształt wkładki zapewnia równomierne dopasowanie kasku.
 • Nowa bezpieczna klamra Fidlock umożliwiająca obsługę w rękawicach
 • Wyjmowane nauszniki ułatwiające bezpieczne zdjęcie kasku
 • Opatentowany przez POC system podkładek silikonowych, SPIN (Shearing Pad INside)
 • Kompatybilny z gardą POC Maxilla (sprzedawana osobno)
 • Klips na gogle

 

Nowa odsłona modelu kasku POC Fornix SPIN. Klasyk zarówno pod względem formy, jak i funkcjonalności odradza się. W ramach koncepcji POC Whole Helmet ulepszane jest wszystko, nawet jeśli to, co już istnieje, jest więcej niż wystarczająco dobre. Właśnie dlatego przebudowano model Fornix. Kask posiada teraz udoskonaloną skorupę z poliwęglanu - PC, która przechodzi na obrzeża kasku oraz opatentowany przez POC system wkładek silikonowych SPIN (Shearing Pad INside). Nowością jest także system regulacji rozmiaru, który ułatwia każdemu użytkownikowi znalezienie bezpiecznego i wygodnego dopasowania. Udoskonalone zostały nauszniki. Teraz są głębsze, bardziej komfortowe.

Nowy Fornix posiada wszystkie pozostałe tradycyjne cechy kasku, w tym aramidowe mosty, które sprawiają, że siła uderzenia rozprasza się po całej powierzchni kasku i jest lepiej absorbowana.

 • Lekki, dobrze wentylowany i wzmocniony aramidem kask do jazdy na nartach i snowboardzie
 • Nowy system regulacji zapewniająca wygodne, bezpieczne i indywidualne dopasowanie
 • Udoskonalone nauszniki
 • Regulowana wentylacja
 • Konstrukcja ze skorupą z poliwęglanu - PC oraz rdzeń EPS
 • Opatentowany przez POC system wkładek silikonowych SPIN (Shearing Pad INside)
 • Stały zaczep na gogle zapewnia bezpieczeństwo, a kanały na gogle umożliwiają dopływ powietrza do gogli

Zobacz całą kolekcję kasków narciarskich POC >

Zostaw komentarz

DARMOWA DOSTAWA
OD 400 ZŁ

ZWROT

DO 14 DNI

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY