... ...
Doskonałe osobno, Perfekcyjne w zestawie - odkryj idealne dopasowanie – Adventure Sports

DARMOWA DOSTAWA OD 400 zł

Zapisz się do newslettera i otrzymaj jednorazowy rabat -10% na pierwsze zakupy

Doskonałe osobno, Perfekcyjne w zestawie - odkryj idealne dopasowanie


 

Nasze życie pełne jest przykładów, w których jedną rzecz można uzupełnić, dzięki czemu staje się ona jeszcze lepsza. Proste równanie, w którym jeden plus jeden równa się dwa, nie ma już zastosowania, zamiast tego tworzy trzy!

Kaski i okulary przeciwsłoneczneWokół nas istnieje mnóstwo przykładów połączeń dwóch rzeczy, które razem tworzą jeszcze większą wartość. Rzadko w takich kategoriach myślimy zapewne o sprzęcie, takim jak kaski i okulary przeciwsłoneczne. Jednak wielką stratą dla każdego rowerzysty jest brak idealnego, wzajemnego uzupełnienia akcesoriów, w których detale nie zostaną dostrojone do perfekcji i nie zwiększają wydajności i doświadczeń użytkownika. W rzeczywistości im więcej wymagań stawiasz przed swoim sprzętem i sobą, tym więcej pokazuje on słabości odciągając uwagę od głównego zdania, które ma spełniać. Może to być wentylacja, dopasowanie, waga, sposób przechowywania lub dowolna liczba szczegółów, które zaczynają pokazywać swoje wady.Na przeciwległym końcu skali znajdują się akcesoria, które działają doskonale, zaprojektowane tak, aby uzupełniać się nawzajem, bez względu na to, jak mocno je eksploatujesz i jak bardzo przekraczasz granice, po prostu działają. Bez zakłóceń, bez kompromisów w zakresie komfortu lub wydajności, po prostu stanowią bezproblemowe dopasowanie.

Marka POC prezentuje w tym sezonie przykłady takiego perfekcyjnego dopasowania. W celu zwiększenia wydajności i ochrony powstały kaski rowerowe i okulary przeciwsłoneczne, które współpracują ze sobą i mają idealne dopasowanie. Sposób w jaki kask i okulary będą razem użytkowane wpływa na ich projekt, dzięki czemu zaspokajają specyficzne potrzeby każdego rowerzysty.

Kask rowerowy POC VENTRAL i okulary przeciwsłoneczne AIM

 

Nowa linia okularów AIM ma taki kształt, aby wspierać i zwiększać wydajność i ochronę kiedy współpracują z kaskiem Ventral.Kask rowerowy POC AXION i okulary przeciwsłoneczne DEFINE

 

Zaprojektowane razem, Axion i Define uzupełniają się i wspierają na szlakach.


Kask rowerowy POC OMNE i okulary przeciwsłoneczne ASPIRE

 

Omne i Aspire są naturalną kombinacją dopasowania do wielu różnych sytuacji. Stanowią idealne dopasowanie zarówno w miejskim środowisku, jak i podczas treningu rowerowego.Odkryj kaski rowerowe i okulary przeciwsłoneczne, które pasują do siebie!

 

Zostaw komentarz

DARMOWA DOSTAWA
OD 400 ZŁ

ZWROT

DO 14 DNI

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY