PROMOCJA!!!

Kup min. 2 produkty i otrzymaj rabat -20% na całe zakupy! Rabat zostanie automatycznie naliczony w koszyku. Dotyczy też produktów przecenionych.

POC prezentuje pierwszy kask rowerowy z zupełnie nowym rozwiązaniem Mips® Integra


Odnowiona współpraca nawiązana w 2019 roku sprawia, że ​​POC jest pierwszym producentem kasków, który wypuścił do sprzedaży kask rowerowy z najnowszą i najbardziej zintegrowaną technologią Mips®

Dla szwedzkiej marki POC badania, nauka, innowacje i technologia są najważniejszymi punktami na drodze do tworzenia bezkompromisowego połączenia bezpieczeństwa, wydajności i wzornictwa. Od powstania marki POC - misją i zarazem inspiracją firmy jest ochrona życia i ograniczenie konsekwencji wypadków wśród rowerzystów.

Kaski rowerowe POC

POC od wielu lat jest liderem w dziedzinie projektowania kasków rowerowych i opracował wiele zaawansowanych kasków, koncepcji i innowacji, które mają fundamentalne znaczenie dla bezpieczeństwa i wydajności rowerzystów. Sportowcy nieustannie się rozwijają, a kierując się misją zapewnienia bezpieczeństwa, firma nieustannie rozwija pomysły i koncepcje, aby opracować światowej klasy kaski, które posiadają najlepsze materiały, gwarantujące bezpieczeństwo i wydajność.

Postęp naukowy i badawczy konsekwentnie ujawnia inspirującą złożoność mózgu i jego rolę w kształtowaniu tego, kim jesteśmy. Ma kluczowe znaczenie dla naszego dobrego samopoczucia, czyni nas wyjątkowymi, napędza nas, ale jest też delikatny, kruchy i wymaga ochrony. Boli, gdy złamiesz kość, ale w większości przypadków się zagoi. Uszkodzisz mózg, a powrót do zdrowia jest mniej pewny. Dlatego producenci POC stworzyli unikalne podejście do projektowania i testowania kasków, w ramach którego każda cecha, komponent, kształt i materiał są zaprojektowane tak, aby idealnie ze sobą współgrać. Całość jest czymś więcej niż sumą części. Wszystkie kaski rowerowe POC są zaprojektowane tak, aby działać na długo przed, w trakcie i po uderzeniu, dzięki czemu zwiększają bezpieczeństwo i minimalizują konsekwencje wypadków.

Technologia MIPS

Rozwój ochrony i bezpieczeństwa jest przyczyną istnienia marki POC. Zwiększanie bezpieczeństwa jest mottem przewodnim, które otwiera zupełnie nowy świat innowacji i możliwości, zwłaszcza gdy chcesz robić rzeczy, których nigdy wcześniej nie robiono. To jest fundament, na którym powstała współpraca POC z MIPS w 2009 roku, kiedy nikt nie mówił o wpływach ukośnych lub obrotowych. W tamtych czasach tylko ci, którzy chcieli przyjrzeć się głębiej, mogli zobaczyć ulepszenia, jakie użytkownik może uzyskać, wprowadzając nowe rozwiązanie w zakresie ochrony przed uderzeniami. To, co przekształciło tę koncepcję w rzeczywistość, to wizja i chęć zespołu ekspertów medycznych i ekspertów POC, którzy jako pierwsi zastosowali technologię MIPS, wprowadzając ją na świat w szeregu kasków POC. Obecnie konsekwencje uderzenia rotacyjnego i jego wpływ na wstrząs mózgu są szeroko komentowane i badane. Ważne jest, aby patrzeć w przyszłość, aby rozważyć i ocenić, co mamy i czego potrzebujemy na przyszłość. Koncepcja jednobryłowej skorupy w kaskach firmy POC jest ucieleśnieniem tej zasady i jasno pokazuje, że kask może i powinien robić znacznie więcej niż tylko radzić sobie z uderzeniami.

Współpraca firmy POC z MIPS jest dobrze znana, ale kluczowe znaczenie ma ulepszanie i ciągłe kwestionowanie tego, co obecnie istnieje i czy można to zrobić inaczej i lepiej, zwłaszcza z perspektywy użytkownika. Jest to proces, który odnowił partnerstwo i współpracę z MIPS i doprowadził do opracowania zupełnie nowego zabezpieczenia przed uderzeniami obrotowymi, MIPS Integra. Celem partnerstwa, opartym na nauce i testach, było zmaksymalizowanie wzajemnych mocnych stron w celu wzmocnienia bezpieczeństwa dla wszystkich użytkowników kasków.
MIPS Integra optymalizuje bezpieczeństwo i wydajność dzięki nowemu holistycznemu rozwiązaniu, w którym każdy szczegół współgra, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu, wentylacji, aerodynamiki i dopasowania.
Bezpieczeństwo nie jest kompromisem, kiedy jest najlepsze ze wszystkich.

Technologia MIPS w kaskach rowerowych POC

 

Odkryj modele kasków rowerowych POC z technologią MIPS

Zostaw komentarz

DARMOWA DOSTAWA
OD 400 ZŁ

ZWROT

DO 14 DNI

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY