DARMOWA DOSTAWA OD 400 zł

Zapisz się do newslettera i otrzymaj jednorazowy rabat -10% na pierwsze zakupy!

POC prezentuje zupełnie nowy kask rowerowy Kortal Race MIPS i okulary rowerowe Devour


Kortal Race MIPS to zupełnie nowy kask rowerowy all-mountain pełen zwiększonego bezpieczeństwa, innowacji i technologii. Jest to również pierwszy w historii kask wyposażony w niedawno zaprezentowany MIPS Integra. Okulary rowerowe POC Devour prezentują nowe podejście do widzenia i wykorzystują technologię soczewek Clarity firmy POC. W połączeniu z wyjątkową osłoną i ochroną oczu zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach współczesnych rowerzystów, zarówno terenowych, jak i szosowych

Kask rowerowy POC Kortal Race MIPS i okulary rowerowe POC Devour Clarity, które niedawno otrzymały nagrody Design and Innovation Awards, są już dostępne do kupienia online i stacjonarnie w sklepach Adventure Sports.

Kask rowerowy POC Kortal Race MIPS

Kask rowerowy Kortal Race MIPS i okulary rowerowe Devour

Komentując nowości, Oscar Huss, szef produktu w POC, powiedział: „Dzisiejsze rowery górskie są bardziej wydajne niż kiedykolwiek, oferując wszystko, od wydajności XC po osiągi w DH. Rowerzyści mają teraz wiele nowych możliwości, które chcieliśmy ulepszyć, wprowadzając nowy wzorzec w zakresie ochrony kasków i okularów. Dzięki wielu zintegrowanym technologiom, rozwiązaniom w zakresie bezpieczeństwa i zupełnie nowym innowacjom, modele kasków rowerowych Kortal i okularów rowerowych Devour stanowią znaczący postęp w zakresie ochrony i optyki. ”

Okulary rowerowe POC Devour

Zainspirowany kaskiem rowerowym Tectal, który wprowadził nową wizję POC dla kasków trailowych, integrując innowacyjną technologię bezpieczeństwa z lekkim i dobrze wentylowanym kaskiem, Kortal Race MIPS jeszcze bardziej rozwija pomysły POC. Kask ma zupełnie nową konstrukcję, opatentowany odłamywany system wizjerów chroniący szyję rowerzysty, aramidowe mostki wzmacniające siłę, chip NFC Medical ID, który wykorzystuje technologię cyfrową, aby kask mógł mówić za Ciebie, kiedy nie możesz ™. System RECCO®, który umożliwia wyszukiwanie na dużych obszarach, szczególnie w obszarze górskim.

Kortal Race MIPS - nowy system MIPS Integra

Kortal Race MIPS to także pierwszy na świecie kask, w którym zastosowano zupełnie nowy system MIPS Integra, prawie niewidoczny system ochrony przed uderzeniami rotacyjnymi. Kortal Race MIPS to kask idealny również dla rowerów ze wspomaganiem elektrycznym, który spełnia holenderski standard NTA8776, testujący kaski przy wyższych prędkościach uderzenia niż w przypadku standardowego roweru. Daszek kasku ma kilka pozycji, aby umożliwić przechowywanie okularów pod spodem, gdy nie są używane. I oczywiście bezproblemowo łączy się z nowymi okularami przeciwsłonecznymi Devour Clarity, a nawet ma tylny „schowek na okulary” do przechowywania. Kask rowerowy POC Kortal, który zawiera skróconą listę technologii jest już również dostępny w sprzedaży.

Kask rowerowy POC Kortal MIPS

Oscar Huss, dyrektor ds. Produktów w firmie POC, powiedział - „Rozwój wiodącej na świecie ochrony jest głównym powodem istnienia POC. To, wraz z naszą jasną misją, otwiera zupełnie nowy świat innowacji i możliwości. Kask rowerowy POC Kortal Race MIPS i okulary rowerowe Devour Clarity skorzystały z tego podejścia i oferują szereg zintegrowanych technologii i nowych pomysłów, które zostały wyróżnione nagrodami za innowacje. Otrzymanie tych nagród jest pokorne i inspiruje nas do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań i innowacji, do ciągłego rozważania rzeczy, których nigdy wcześniej nie robiono ”. Okulary przeciwsłoneczne Devour dają nowe poczucie wolności i elastyczności i czują się tak samo dobrze na szosie, jak na szlaku. Okulary przeciwsłoneczne mają w pełni regulowany nosek i zauszniki, dzięki czemu łatwo jest znaleźć bezpieczne dopasowanie do każdego kształtu głowy i pozwalają rowerzystom na bardziej spersonalizowane dopasowanie. Detale powierzchni będą krystalicznie czyste dzięki technologii soczewek Clarity, która precyzyjnie dostraja spektrum kolorów, a konstrukcja ramy maksymalizuje widzenie peryferyjne i pozwala na znaczny przepływ powietrza. Okulary rowerowe Devour Clarity zapewnia pełną ochronę przed promieniowaniem UV (UV400), dzięki obróbce soczewek Ri-Pel chronią przed brudem, olejem i wodą oraz posiadają powłokę chroniącą przed zarysowaniami.

 

Kask rowerowy POC Kortal Race MIPS
Okulary rowerowe POC Devour

Zostaw komentarz

DARMOWA DOSTAWA
OD 400 ZŁ

ZWROT

DO 14 DNI

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY