PROMOCJA!!!

Kup min. 2 produkty i otrzymaj rabat -20% na całe zakupy! Rabat zostanie automatycznie naliczony w koszyku. Dotyczy też produktów przecenionych.

Seria Rossignol Freeride


To nie jest freeride, to „Ride Free”! To okrzyk, który zagrzewa nas do tworzenia, wyrażania siebie, jazdy na nartach i życia bez limitów. Co oznacza „Ride Free”? Cisnąć w dół stoku na pełnej prędkości, ze wszystkich sił! Stracić kontrolę nad sobą, popuścić wodze fantazji, pomyśleć później! Dajemy z siebie wszystko, uwalniamy się od wszystkich ograniczeń i idziemy dalej przed siebie. Więc? Jazda to nasza druga natura. Dajemy się jej prowadzić, i sami ciągniemy ją na niezbadane dotąd tory. Bez zbędnych pytań. I nigdy, przenigdy nie oglądamy się za siebie. Panuje tylko jedna zasada: nie ma żadnych zasad. Zakazy są zabronione. Kreatywność, jazda i radość są koniecznością! Bierzemy to, co dostaliśmy, po czym kadrujemy, przycinamy i sklejamy na nowo, by pokazać, kim jesteśmy! Nie chcemy przekraczać żadnych ograniczeń. Przecież nie ma żadnych ograniczeń. Można jedynie jeszcze bardziej przyspieszyć. Nowe szczyty, na które się wspięliśmy, rodzą nowych bohaterów. Robimy to, na co mamy ochotę, ale nie z byle kim. Prosimy tylko o jedno: swobodę ruchu. Ruszać się i jeździć – to podstawowe prawo człowieka; Stan umysłu. Narciarstwo jest sztuką, podobnie jak życie. To jedno i to samo. Każdy skręt jest wyjątkowy, a żaden szlak nie prowadzi w to samo miejsce. Dwie narty, dwie linie, niezliczona ilość destynacji. Nie powstrzymuj swoich skrętów. Zapomnij o dokończeniu łuku. Uwolnij swoją linię. O to właśnie chodzi. Myśl bez ograniczeń! Jeździmy na tym, czym chcemy, jak chcemy i tam, gdzie nam się tylko podoba. Jesteśmy wolni! Wolni i dzicy. Wolni i nieprzewidywalni. Wolni i całkowicie szaleni. Wolni, by pędzić. Wolni, by się pośmiać. Wolni, by dać z siebie wszystko. Wolni, by chcieć więcej. Patrzymy na świat w nowy sposób. Świat istnieje po to, by go odkrywać na nowo. Ludzie, zachłyśnijcie się waszą wolnością. Zgodnie z filozofią „Ride Free”.

 

SERIA CREATIVE BLACKOPS - W DOWOLNY TEREN

No dalej! Daj z siebie wszystko! Zabierz swoją ekipę! Igraj z żywiołami i popuść wodze fantazji! Poczuj wolność - RIDE FREE. W dowolny teren? Jasne, gdy zdasz sobie sprawę, że przygodę znajdziesz wszędzie: na idealnie przygotowanej trasie, dziewiczym zboczu nieopodal wyciągu, a nawet na podstępnie trudnym polu pełnym muld. Uwolnij swoją wyobraźnię i wytycz własną ścieżkę. Wejdź w interakcję z terenem. Twoja linia należy tylko do ciebie!

FREERIDE/FREETOURING

Esencja freeridingu – podróżowanie, odkrywanie, odnajdywanie własnej ścieżki i dawanie z siebie wszystkiego, na co cię stać. Nie musisz wcale daleko szukać – przygoda zaczyna się tuż przed dziobami twoich nart. RIDE FREE.
Freetouring to esencja narciarstwa – od tego wszystko się zaczęło. Pionierzy, którzy wymyślili współczesne narciarstwo, zeszli z przetartych szlaków i jako pierwsi odkrywali nowe doliny. Freetoruing istnieje od początku tego sportu i nie przestaje ewoluować. To nieskończony szlak, dwie równoległe linie, bez początku ani końca, by każdej zimy na nowo przeżyć ekscytację, jaką czują odkrywcy.
Rossignol BLACKOPS to seria nart stworzonych z myślą o wszystkich freeriderach, którzy nie używają hamulców, podążają własną ścieżką i odkrywają, co może im zaoferować konkretna góra. Każdy model z serii nart Rossignol BLACKOPS ma swoją własną osobowość i cechy charakteru, które pozwalają im w pełni dopasować się do różnych stylów jazdy. Opracowano szereg nowych technologii i zaadaptowanoy je w każdym z modeli, by zapewniały zróżnicowane osiągi. Tak więc przygotuj się na swoją kolejną przygodę!

Narty z serii Rossignol BLACKOPS zostały opracowane z dużą dbałością o selekcję surowców i wykorzystania materiałów z recyklingu, aby zminimalizować negatywny wpływ na środowisko. Wszystkie narty z tej serii posiadają również certyfikat FSC® lub PEFC ™.

 

SERIA DLA KOBIET ROSSIGNOL BLACKOPS

Sprawność techniczna z nutką impertynencji: Rossignol przedstawia wam wybuchową mieszankę zamkniętą w nowej linii modelowej BLACKOPS W! To więcej, niż seria nart – to nowa rodzina nart, która uosabia stan umysłu i jedną, jedyną obietnicę: Wolność! Ride Free! Ambicją Rossignol jest połączenie wiodących technologii dopracowanych przez markę tak, by stanowiły idealnie zrównoważoną mieszankę składników odpowiednich dla kobiet i szczególnej dbałości o estetykę produktów. A teraz? Wszystko co ci pozostaje, to przypiąć narty i dać się ponieść wyobraźni, gdy będziesz przemierzać góry tam, gdzie tylko cię serce poniesie. Ride Free!

BUTY ROSSIGNOL DO FREETOURINGU

Nowe buty ALLTRACK LT przeznaczone do freetouringu mają seryjnie montowane podeszwy GRIPWALK i zostały wyposażone w nowy but wewnętrzny. Waga dostosowana zarówno do precyzji i wydajności wymaganych przy zjeździe, jak i lekkości podczas podejścia, a wszystko to okraszone dużą dozą stylu dzięki modnej kolorystyce.

 

Zostaw komentarz

DARMOWA DOSTAWA
OD 400 ZŁ

ZWROT

DO 14 DNI

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY