PROMOCJA !!! Kup 2 i więcej produktów z kolekcji Junior, a otrzymasz rabat -20%. Rabat zostanie automatycznie naliczony w koszyku.

SUPER OSOBNO, LEPSZE RAZEM_ Idealnie dopasowanie POC


POC projektując kaski, gogle oraz okulary przykłada bardzo dużą uwagę do szczegółów starając się, aby poszczególne produkty były bardzo dobrej jakości. Jednak wiedząc, że pojedyncza rzecz uzupełniona o drugą tworząc parę staje się jeszcze lepsza, POC projektując kaski, gogle i okulary optymalizuje ich kształty i funkcję w taki sposób aby idealnie pasowały ze sobą tworząc spójną całość.

Złe dopasowanie kasku i gogli, może spowodować naszą irytację podczas aktywności, dekoncentrację i odciąganie uwagę od zadania. A, im bardziej profesjonalny starasz się być, tym więcej słabych punktów zauważasz w swoim źle dopasowanym sprzęcie.

Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom POC proponuje sprzęt, który działa idealnie, zaprojektowany tak, aby uzupełniać się wzajemnie, bez względu na warunki w jakich go używasz. Nie ma żadnych zakłóceń, żadnych kompromisów, po prostu bezproblemowe dopasowanie.

Zachęcając do skorzystania z dodatkowego rabatu 15% na wybrane okulary i gogle przy zakupie kasku z technologią SPIN prezentujemy przykładowe kombinacje gogli i kasków. Mnogość dostępnych kolorów, gwarantuje, że na pewno znajdziesz swój idealny zestaw.

POC - SUPER OSOBNO, LEPSZE RAZEM_

SKULL DURA COMP SPIN & FOVEA CLARITY COMP
Kombinacja dostosowana do szczegółowych potrzeb podczas startów. Skup się i chroń swoje zmysły.

 


OBEX BC SPIN & ORB CLARITY
Backcountry  i freeride to naturalne środowisko dla tej kombinacji, gogle Orb zapewniają wyjątkowo szerokie pole widzenia, a kask Obex BC wzmocnioną ochronę.

 


FORNIX SPIN & FOVEA CLARITY
Stworzone do współpracy w każdym miejscu w górach, Fovea posiada wyjątkowe pole widzenia, a Fornix niską wagę - to idealny zestaw do całodziennej jazdy.

 

OBEX SPIN & OPSIN CLARITY
Obex i Opsin to idealne połączenie, które sprawdzi się podczas zdobywaniu nowych doświadczeń w górach.

 

Zostaw komentarz

DARMOWA DOSTAWA
OD 400 ZŁ

ZWROT

DO 14 DNI

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY