Promocja "Wiatr i woda": Przy zakupie min. 2 produktów z marek: Rip Curl, Helly Hansen, Sail Racing, Db, otrzymasz rabat -20%. Rabat zostanie automatycznie naliczony w koszyku.

Prawo do odstąpienia od umowy

ZWROT TOWARU

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r Dz.U.2014 poz 827 z ew. zmianami, Kupującemu przysługuje prawo zwrotu zakupionych w sklepie www.adventuresports.pl towarów.
 2. W terminie 14 dni kalendarzowych od momentu ich otrzymania Kupujący, bez podania przyczyny, może odstąpić od umowy wysyłając pisemne oświadczenie.
 3. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie późniejjednak niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty złożenia oświadczenia woli odstąpienia od zawartej umowy
 4. Zwracany towar należy odsyłać przesyłką kurierską lub pocztą, na adres: ADVENTURE SPORTS DOM MODY KLIF WARSZAWA ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa
 5. Koszty wysyłki zwracanego towaru ponosi zgodnie z prawem Kupujący
 6. Zwracany towar powinien być kompletny, nieuszkodzony. Zwracany towar nie może być przed zwrotem użytkowany. Kupujący może towar sprawdzić, przymierzyć jakby to miało miejsce w sklepie stacjonarnym.
 7. Do zwracanego towaru należy dołączyć: wypełniony formularz odstąpienia wraz z dowodem zakupu lub jego ksero kopią.
 8. Formularz odstąpienia od umowy zamieszczony jest w zakładce regulamin, można go pobrać , wydrukować i wypełnić. Formularz powinien być dołączony do zwracanego towaru.
 9. Klient może również złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy zakupu drogą elektroniczną , wysyłając mail na adres info@adventuresports.pl
 10. Sprzedający dokonuje zwrotu uiszczonej przez Klienta należności za Produkt w sposób analogiczny do wybranego przez Klienta sposobu płatności za Produkt lub  na wskazany przez Klienta inny numer rachunku bankowego, na który ma być zwrócona kwota zapłacona za Produkt. Zwroty Produktów wysłanych za pobraniem nie będą odbierane przez Sprzedającego.
 11. W przypadku zwrotu produktu zapłaconego kartą podarunkową należność za zakupy zapłacone kartą podarunkową, zostanie zwrócona na tę samą Kartę podarunkową. Jeśli w momencie zakupu użyto Karty podarunkowej razem z inną metodą płatności, to w przypadku dokonywania częściowego zwrotu tego zamówienia, należność zostanie zwrócona w pierwszej kolejności na alternatywną metodę płatności Karty podarunkowej.
 12. Zwroty towaru wysłane za pobraniem nie będą przez nas odbierane
 13. Sprzedający zwraca kupującemu kwotę zapłaconą za towar oraz koszty dostawy towaru do kupującego.

DARMOWA DOSTAWA
OD 400 ZŁ

ZWROT

DO 14 DNI

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY