DARMOWA DOSTAWA OD 400 zł

Zapisz się do newslettera i otrzymaj jednorazowy rabat -10% na pierwsze zakupy!

  • Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
  • Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
  • Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
  • Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
  • Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
  • Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
  • Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
  • Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
  • Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
  • Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
  • Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
  • Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
  • Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
  • Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW
Rossignol

Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition + wiązania LOOK SPX 14 Konect GW

Zwykła cena
4.060,00 zł
Cena sprzedaży
4.060,00 zł
Zwykła cena
5.800,00 zł
Wyprzedane
Najniższa cena towaru, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5800,00 zł (-30%)
Cena jednostkowa
za 
Z wliczonym podatkiem. Koszt wysyłki obliczony przy kasie.
157
162
167
172

DARMOWA
DOSTAWA

od 400zł

ZWROT
DO 14 DNI

DARMOWY
ODBIÓR W SKLEPIE

Opis produktu

Narty ROSSIGNOL Signature Strato Edition - legenda dostosowana do współczesnych narciarzy.

Narty Rossignol STRATO to pierwsze na świecie narty stworzone z włókna szklanego w 1964 roku aby "uwolnoć narciarzy" dzięki dużemu promieniowi skrętu oraz precyzyjnemu zachowaniu na śniegu. 

Ten sam duch powraca w nowej wersji i współczesnym designie, który pozwala podążać śladami naszych dawnych mistrzów.

Nowe Rossignol Signature Strato Edition to narty z mniejszym promieniem do jazdy szybkimi, krótkimi i średnimi skrętami na przygotowanych trasach. Przeznaczone dla dobrze jeżdżących narciarzy i expertów, którzy chcą posiadać narty o niepowtarzalnym designie z limitowanej edycji. Narty nie tylko świetnie wyglądają ale i doskonale jeżdżą. Fantastycznie trzymają na twardych warunkach, są niezwykle dynamiczne i stabilne w skręcie. Niebieski ślizg w kolorze Strato Blue nawiązuje do pierwszych modeli Strato.

Limitowane narty Signature Strato Edition z wiązaniami Look SPX 14 Konekt charakteryzują się 68mm szerokością w talii oraz krótkim promieniem skrętu - 13m przy 167cm, dzięki czemu są bardzo zwinne, łatwo przechodzą z krawędzi na krawędź są szybkie i stworzone do ciasnych skrętów. Dodatkowo zastosowany niewielki rocker ułatwia płynną jazdę, zapewniając maksymalną przyczepność w całym skręcie i dużą dynamikę jazdy. 

Drewniany rdzeń z jesionu taki sam jak w nartach race'owych zapewnia optymalną sztywność i stabilność. Dodatkowo drewniany rdzeń z jednej strony został wzmocniony titanalową warstwą, a od góry włóknem diagofiber. Sandwichwa konstrukcja z prostokątną ścianą boczną zapewnia wyjątkową stabilność, płynność i przyczepność na krawędziach w wymagających skrętach. Wierzchnia warstwa nart została wykonana z materiału Hardtop, dzięki czemu narty są bardziej odporne na zarysowania i dłużej będą wyglądać naj nowe.

Wiązania LOOK SPX 14 Konect GRIPWALK® TO Wysokiej klasy zintegrowany system wiązań dla agresywnych narciarzy.

Kombinacja noska Full Action i pięty SPX zapewnia najdłuższy na rynku elastyczny skok dla niezrównanej amortyzacji. Rezultatem jest natychmiastowe przeniesienie mocy i precyzyjna kontrola z doskonałą absorpcją wstrząsów, aby zredukować niepożądane wypięcie. Jest kompatybilny z tradycyjnymi podeszwami butów Alpine ISO 5355 A i GripWalk® ISO 23223 A.

Pasuje do podeszw butów o długości od 260-375mm.

Długość nart157162167172
Szerokość dziobu (mm)122122122122
Szerokość talii (mm)68686868
Szerokość pięty (mm)104104104104
Promień skrętu (m)11121314
Waga (kg/para)3,73,83,94

Informacje szczegółowe

Płeć
Unisex
Kolekcja
FW 23/24
Sezon
Jesień-zima
Typ produktu
Narty
Kod produktu
RRLLX01
Marka
Rossignol
Poziom zaawansowania
Expert, Zaawansowany
Przeznaczenie
Na przygotowane trasy
Wiązania
Look SPX 14 Konect GW B80

POLECAMY

OPINIE KLIENTÓW

adventuresports.pl Reviews with ekomi-pl.com

SHOP from INSTAGRAM

DARMOWA DOSTAWA
OD 400 ZŁ

ZWROT

DO 14 DNI

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY