Zamknij filtr
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Plecaki turystyczne / trekkingowe

Filtr produktów

F-LIGHT SNOW PACK RIP CURL Kolor: MIDNIGHT Rozmiar: ONE SIZE
580,00 
F-LIGHT ULTRA HYKE RIP CURL Kolor: NAVY Rozmiar: ONE SIZE
330,00 
231,00 
HIKELITE 18 OSPREY Rozmiar: ONE SIZE Kolor: SHIITAKE GREY
350,00 
315,00 

Plecaki turystyczne muszą spełniać wiele warunków. Każdy turysta wymaga, by jego plecak był pojemny, wygodny, a także wyposażony w wiele elementów poprawiających jego ergonomię. I właśnie takie są plecaki trekkingowe dostępne w ofercie naszego sklepu. Dodatkowo pochodzą od najbardziej cenionych w branży producentów, m.in. marki Osprey. Przekonaj się, dlaczego na wyprawy turystyczne warto zabrać właśnie plecak ze sklepu AdventureSports.pl.

Plecaki turystyczne – wybierz optymalną pojemność

Bierzemy pod uwagę, że każdy z naszych Klientów może mieć inne potrzeby. Dlatego AdventureSports.pl oferuje plecaki górskie o różnych pojemnościach. Wszystko po to, by zbyt mały plecak nie uniemożliwiał zabrania ze sobą niezbędnych rzeczy na dłuższą wyprawę, a zbyt duży nie ciążył w czasie krótkich, jednodniowych wycieczek. Dlatego samodzielnie zdecyduj, czy potrzebujesz małego, jednokomorowego plecaka, czy też większego, podzielonego wewnętrznymi przegrodami oraz z licznymi dodatkowymi kieszeniami zewnętrznymi. Plecaki turystyczne małe z powodzeniem mogą być też używane w mieście – doskonale sprawdzą się w drodze do szkoły lub pracy.

Plecaki górskie – ergonomia i łatwy dostęp do ekwipunku

W czasie postoju na szlaku możesz sięgać do plecaka po wiele rzeczy – bluzę, prowiant, napój czy aparat fotograficzny. Z pewnością nie chcesz grzebać w plecaku i wyciągać wszystkiego, by dostać się do potrzebnego przedmiotu. Dlatego plecaki turystyczne, które znajdziesz w sklepie AdventureSports.pl są wyposażone w liczne przegrody, wewnętrzne kieszenie zapinane na zamek lub nie. Znajdziesz u nas również modele z zewnętrznymi kieszeniami z przodu i z boku, a także małymi, praktycznymi kieszonkami na pasach biodrowych.

Plecak w góry – przede wszystkim wygoda

Wiemy, że podejmujesz się coraz bardziej wymagających wyzwań i na szlakach spędzasz dużo czasu, pokonując trudne trasy. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną ofertę plecaków trekkingowych, które są idealnie dopasowane do anatomii człowieka.

 • Miękkie szelki redukują nacisk ciężaru plecaka na ramiona. Są zaprojektowany w taki sposób, by jak najlepiej opierać się na Twoich ramionach. Znajdziesz u nas również plecaki z różnym rozstawem szelek. Dzięki temu dopasujesz plecak do szerokości swoich ramion.
 • Pasy biodrowe i piersiowe pomagają w utrzymaniu prostej sylwetki. Dzięki nim ciężar rozkłada się równomiernie, a Twój kręgosłup nie jest narażony na ból i urazy nawet w czasie dłuższych wypraw górskich. W wybranych modelach pasy biodrowe są miękkie oraz pokryte materiałem wchłaniającymi wilgoć.
 • Miękkie i optymalnie wyprofilowane panele tylne zapewniają komfort nawet przy dużym obciążeniu plecaka. Właśnie to najlepiej świadczy o ich klasie, bowiem nikt nie wybiera się w podróż lub górską wyprawę z pustym plecakiem.

Plecaki turystyczne małe – nie tylko dla najmłodszych

Oczywiście plecaki turystyczne małe przeznaczone są dla dzieci, które naśladują rodziców w ich pasji do chodzenia po górach. Są zaprojektowane w taki sposób, by dla dzieci były jak najwygodniejsze i w żaden sposób nie zniechęcały ich do trekkingu. Małe plecaki turystyczne doskonale zdają egzamin również w czasie krótszych wypraw, lub na szlakach, na których często występują schroniska – nie musisz wówczas nieść ze sobą namiotu i dużej ilości prowiantu.