Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Stroje kąpielowe dziecięce

Filtr produktów

Wiemy, że Twoim priorytetem jest wybór stroju kąpielowego dla dziecka, który będzie wygodny oraz wykonany z wysokiej jakości materiałów, a Twoje dziecko koncentruje się na wyglądzie danego modelu. Od teraz wybór stroju będzie dla Ciebie prosty, ponieważ łączymy wszystkie potrzeby Twoje oraz Twojego malucha. Proponujemy stroje, w których Twoje dziecko będzie mogło komfortowo bawić się na wakacjach czy basenie, a Ty spokojnie odpoczniesz nie martwiąc się o jego bezpieczeństwo.

Właściwości naszych strojów kąpielowych

Dziecięce stroje kąpielowe przede wszystkim nie mogą ograniczać ruchów malucha, aby swobodnie mógł się bawić i korzystać z wakacji. Proponujemy szeroki wybór strojów z luźnymi nogawkami, które nie uciskają oraz zapewniają wygodę podczas wszystkich aktywności fizycznych oraz zabaw. Dla zapewnienia optymalnego komfortu większość naszych szortów posiada dodatkowe wzmocnienie w pasie oraz możliwość regulacji za pomocą sznurków, aby strój był idealnie dopasowany do sylwetki dziecka. Nasze boardshorty pierwotnie były dedykowane dla aktywnych osób, które uprawiają surfing, kitesurfing czy windsurfing. Obecnie chodzą w nich nie tylko miłośnicy sportów wodnych, a wszyscy, dla których liczą się jakość, komfort oraz styl.

Jakość naszego asortymentu

Ciężko jest czasem nadążyć za dzieckiem, szczególnie podczas wakacji. Możesz jednak zapewnić mu bezpieczeństwo wybierając odpowiedni strój kąpielowy i spokojnie obserwować, jak się bawi na plaży czy basenie. Problematyczne może okazać się namówienie dziecka, które rozbawione wychodzi z wody i chce grać w piłkę na plaży, aby posiedziało poł godziny spokojnie na kocyku w ręczniku i wyschło, aby się nie przeziębić. Dlatego też koniecznie potrzebujesz dla swojego dziecka stroju, który szybko wysycha. Nasze stroje kąpielowe dla dzieci wykonane są z elastycznych i wytrzymałych materiałów, więc okażą się idealnym kompanem nawet dla najbardziej aktywnych i psotnych dzieci. W naszej ofercie znajdziesz też stroje neoprenowe, które świetnie dopasowują się do ciała, są odporne na zabrudzenia oraz termoizolacyjne.

Hity tego lata

Jak już wspominaliśmy, gorącym hitem tego lata są boardshorty, zarówno dla dziewczynek jak i chłopców, które genialnie sprawdzą się podczas wszystkich zabaw i wodnych atrakcji. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór wakacyjnych wzorów z tropikalnymi motywami, kolorowymi pasami, owocami i wiele innych. W Adventure Sports znajdziesz też stroje jednoczęściowe z oryginalnymi wycięciami z przodu lub geometrycznymi nadrukami.  Współpracujemy z renomowanymi markami takimi jak Rip Curl, dzięki którym Twoje dziecko będzie mogło beztrosko i przede wszystkim bezpiecznie korzystać z wakacji. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się z udanego urlopu.