Zamknij filtr
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Filtr produktów

RS 120 (POWER BLUE) LANGE Rozmiar: 265
1 750,00 
RS 130 (POWER BLUE) LANGE Rozmiar: 265
1 999,00 
RX 100 (BLACK - RED) LANGE Rozmiar: 265 Kolor: BLACK / RED
1 350,00 
Wyprzedaż
ALLTRACK ELITE 100 LT W-KHAKI ROSSIGNOL Rozmiar: 235 Kolor: KHAKI
Wyprzedaż
ALLTRACK ELITE 120W-BLACKBERRY ROSSIGNOL Rozmiar: 245 Kolor: BLACKBERRY
Wyprzedaż
ALLTRACK ELITE 130 LT-SULF/YEL ROSSIGNOL Rozmiar: 265 Kolor: SULFUR YELLOW
Polecane
ALLTRACK PRO 110 W - ICE BLUE ROSSIGNOL Rozmiar: 260 Kolor: ICE BLUE
Wyprzedaż
ALLTRACK PRO120 LT-PETROLE BLU ROSSIGNOL Rozmiar: 260 Kolor: PETROL BLUE
Wyprzedaż
FUN GIRL J3 (WHITE) ROSSIGNOL Kolor: WHITE Rozmiar: 225
Wyprzedaż
HEROJR 65 WHITE ROSSIGNOL Kolor: WHITE Rozmiar: 230
Wyprzedaż
HEROWORLD CUP 130 WHITE ROSSIGNOL Kolor: WHITE Rozmiar: 265
Wyprzedaż
HEROWORLD CUP 70 SC - WHITE ROSSIGNOL Kolor: WHITE Rozmiar: 240
Wyprzedaż
HEROWORLD CUP 90 SC - WHITE ROSSIGNOL Kolor: WHITE Rozmiar: 240
Wyprzedaż
PURE 80 - WHITE GREY ROSSIGNOL Rozmiar: 235 Kolor: WHITE GREY
Wyprzedaż
PURE HEAT - IRIDESCENT BLACK ROSSIGNOL Rozmiar: 250 Kolor: IRIDESCENT BLACK
Wyprzedaż
PURE PRO 90 - WHITE GREY ROSSIGNOL Rozmiar: 240 Kolor: WHITE GREY

Aby skompletować cały niezbędny sprzęt narciarski, należy rozpocząć poszukiwania od postaw i wybrać profesjonalne buty narciarskie. Jest to jedna z najważniejszych rzeczy, na których powinieneś się skupić, ponieważ wygodne buty to połowa sukcesu podczas nauki jazdy i gwarancja całodniowej zabawy bez otarć i bólu. Ponadto, wpływają one nie tylko na komfort jazdy na nartach, ale również zabezpieczają nas przed kontuzjami. W naszej ofercie przygotowaliśmy mnóstwo wartościowych propozycji od Rosisignol oraz Lange. Są to producenci, których wybrało miliony pasjonatów na całym świecie i produkują jedne z najlepszych butów narciarskich. Jest to obuwie nie tylko doskonale zaprojektowane pod względem komfortu oraz użytkowania, ale również wizualnym. Dzięki temu każdy jest w stanie dobrać odpowiednie rozwiązania dla siebie, niezależnie od płci, wieku czy gustu.

Skuteczna ochrona przed kontuzją

Zależało nam na tym, aby każdy z klientów miał dostęp do wysokiej jakości butów narciarskich, niezależnie od tego, czy potrzebne mu są buty narciarskie damskie, męskie, czy dla dzieci. Stąd też, w naszym katalogu produktów znajdziesz propozycje takie jak ROSSIGNOL ALLTRACK 70 W LIGHT BLACK, które dedykowane są kobietom, jak i LANGE RX 110 dla mężczyzn. Oczywiście na tym nie koniec, bowiem nasz katalog jest rozbudowany i panie znajdą w nim także ROSSIGNOL TRACK 80 WOMEN, które są doskonałymi i uniwersalnymi butami narciarskimi. Świetnie sprawdzą się podczas zjazdów na stoku, jak również podchodzenia. Ponadto, bez problemu można dobrać do nich odpowiednie narty oraz wiązania narciarskie. Mając na uwadze rodzinne wyjazdy w góry, mamy również kilka doskonałych propozycji dla młodszych amatorów narciarstwa. Warto przy tym podkreślić, że oferowane w naszym sklepie buty narciarskie dziecięce są wykonywane z niezwykłą starannością, co gwarantuje, że dziecko będzie odczuwało komfort oraz wygodę, nawet podczas całodniowej zabawy na stoku. Producenci zadbali również, by buty narciarskie były odpowiednio usztywnione i zabezpieczały kostkę przed kontuzjami i otarciami. Dla dzieci dobrym wyborem może okazać się buty ROSSIGNOL FUN GIRL J1, czy też LANGE RS 70 S.C. Oprócz wszelkich udogodnień technicznych, mają niezwykle ciekawy design, który będzie świetną motywacją do nauki dla młodego adepta narciarstwa.

Co nas wyróżnia?

Komponując ofertę w naszym sklepie, skupialiśmy się na tym, aby była ona nie tylko szeroka pod względem wyboru, ale charakteryzowała się również jak najwyższą jakością. Niezależnie czy potrzebujesz buty narciarskie męskie czy damskie, wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i aktualizujemy ofertę wraz ze zmianującymi się trendami na rynku. Stale poszerzamy ofertę, bowiem doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wymagania naszych klientów rosną. Dlatego też przykładamy tak wielką wagę do tego, aby w ofercie znalazły się wyłącznie najbardziej doceniane przez użytkowników buty narciarskie, z których nasi klienci są w pełni usatysfakcjonowani. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór najlepszych butów narciarskich nie jest łatwym zadaniem i możesz mieć na tym etapie sporo wątpliwości. Zatem już teraz zachęcamy Cię do kontaktowania się z naszymi ekspertami, którzy bardzo chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Zobacz wyprzedaże butów narciarskich w sklepie Adventure Sports