Zamknij filtr
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Filtr produktów

GLOBE JULBO Rozmiar: 54/58 Kolor: BORDEAU REACTIV PERFORMANCE 1-3 HC
1 299,00 
HAL JULBO Rozmiar: 54/58 Kolor: BLACK-PINK
499,00 
LETO JULBO Rozmiar: 53/55 Kolor: BLACK-PINK
260,00 
PROMETHEE JULBO Kolor: BLACK Rozmiar: 54/58
660,00 
SPHERE CONNECT JULBO Rozmiar: 58/60 Kolor: BLACK REACTIV PERFORMANCE 2-4 FR
1 499,00 
ARTIC SL 360 SPIN POC Kolor: HYDROGEN WHITE Rozmiar: M/L
1 099,00 
ARTIC SL SPIN POC Kolor: HYDROGEN WHITE Rozmiar: XS/S
1 050,00 
840,00 
AURIC POC Kolor: LEAD BLUE Rozmiar: XS/S
570,00 
456,00 
AURIC CUT POC Kolor: MATT WHITE Rozmiar: XL/XXL
750,00 
FORNIX POC Rozmiar: XS/S Kolor: URANIUM SHINY BLACK
690,00 
552,00 
FORNIX SPIN POC Kolor: HYDROGEN WHITE Rozmiar: M/L
790,00 
OBEX BC SPIN POC Kolor: URANIUM BLACK Rozmiar: XS/S
1 100,00 
OBEX PURE POC Kolor: URANIUM BLACK Rozmiar: XS/S
600,00 
OBEX SPIN POC Kolor: HYDROGEN WHITE Rozmiar: XL/XXL
790,00 
OBEX SPIN COMMUNICATION POC Kolor: HYDROGEN WHITE Rozmiar: XS/S
1 275,00 
POCITO FORNIX POC Rozmiar: M/L Kolor: FLOURESCENT BLUE
570,00 
456,00 
POCITO SKULL POC Rozmiar: XS/S Kolor: FLUORESCENT YELLOW/GREEN
699,00 
SKULL DURA X SPIN POC Rozmiar: XS/S Kolor: EMERALD GREEN
1 099,00 
SKULL ORBIC COMP SPIN POC Kolor: HYDROGEN WHITE Rozmiar: XS/S
1 890,00 
1 512,00 
SKULL X POC Kolor: WHITE Rozmiar: XL
790,00 
632,00 
SKULL X SPIN POC Rozmiar: S Kolor: EMERALD GREEN
879,00 
SUPER SKULL SPIN POC Kolor: URANIUM BLACK/HYDROGEN WHITE Rozmiar: XL/XXL
3 500,00 

Szukasz kasku narciarskiego, który nie tylko zapewni Ci bezpieczeństwo podczas szusowania na stokach, ale również będzie świetnie wyglądał? Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg wartościowych modeli od takich producentów jak POC, Rossignol oraz Julbo. Są to jedni z najlepszych dostawców sprzętu narciarskiego, którzy stosują nowoczesną technologię w produkcji komfortowych i solidnych kasków. Oczywiście stale poszerzamy naszą ofertę, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że kaski narciarskie różnią się wieloma parametrami, a kobiety, mężczyźni czy dzieci będą potrzebowali nieco innych rozwiązań. Warto podkreślić, że w ofercie mamy również kaski uniwersalne, tzw. UNISEX, zatem zachęcamy Cię do sprawdzenia również takie rozwiązania.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Niewątpliwie kask narciarski to część sprzętu, na którym nie powinno się oszczędzać. To podstawa Twojego bezpieczeństwa na stoku i pozwoli ochronić Twoją głowę, np. przy niespodziewanym zderzeniu z innym narciarzem. Takie wypadki jak najbardziej się zdarzają, bowiem w sezonie na stokach jest zazwyczaj bardzo wielu amatorów narciarstwa. Dla pań oferujuemy kaski narciarskie damskie, m.in. takie modele jak ROSSIGNOL JCC VISOR - SINGLE LENSE WHITE MULTICOLOR oraz POC SKULL ORBIC X SPIN JULIA WHITE. Są to kaski wykonane z doskonałej jakości materiałów, ale zarazem lekkie i o bardzo schludnym wyglądzie. Natomiast, chcąc zakupić profesjonalne kaski narciarskie męskie to dobrym wyborem może okazać się JULBO SPHERE BLACK/RED ZEBRA LIGHT. Jest to klasyczny kask, w którym wewnętrza wyściółka jest bardzo delikatna i świetnie zabezpiecza uszy przed mrozem. Solidne zapięcia, rozbudowany system regulacji oraz liczne wentylacje to główne cechy kasków tego producenta.

Kaski narciarskie dla najmłodszych narciarzy

Dla dziewczynek mamy w ofercie popularny i zarazem bardzo lekki kask narciarski ROSSIGNOL VISOR JR GIRL, natomiast chłopcom proponujemy wybrać POC POCITO SKULL FLUORESCENT, które dzięki szczelnej i solidnej budowie zapewniają ochronę przed śniegiem oraz wiatrem. Producenci przedstawionych poniżej kasków narciarskich zwracają szczególną uwagę na funkcjonalność sprzętu, tak aby móc dopasować kask do kształtu głowy dziecka. Aby zapewnić dziecku najwyższe bezpieczeństwo, polecamy również ochraniacze na przedramiona oraz kolana i łokcie. Zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych przygotowaliśmy propozycje innowacyjnych kasków narciarskich z wbudowaną szybą. Modele te charakteryzują się szerszym polem widzenia oraz bardziej komfortowym użytkowaniem. Ponadto, taki sprzęt nie wymaga dokupienia osobnych gogli narciarskich, a zintegrowany system umożliwia szybkie zdejmowanie i zakładanie okularów, które doskonale chronią przed promieniowaniem UV. Pragniemy również podkreślić, że kaski narciarskie dziecięce są bardzo lekkie, a jednocześnie gwarantują podwyższoną wytrzymałość. Zdecydowanie radzimy unikać najtańszych modeli, które zazwyczaj dostępne są w marketach, bowiem one w sytuacji kryzysowej mogą okazać się nieskuteczne, przez co mogą narazić zdrowie dziecka. Masz dodatkowe pytania i chciałbyś dowiedzieć się jeszcze więcej szczegółowych informacji o naszych propozycjach? Koniecznie skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Zależy nam bowiem na tym, aby każdy z naszych klientów był w pełni usatysfakcjonowany.