Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Stroje narciarskie RACE

Filtr produktów

Wyprzedaż
SKIN GS POC Rozmiar: M Kolor: BUTYLENE BLUE/HYDROGEN WHITE
2 699,00 
2 159,01 
Promocja
SKIN GS JR POC Rozmiar: 160 Kolor: BUTYLENE BLUE/HYDROGEN WHITE
1 799,00 
1 439,00 

Start w zawodach narciarskich w konkurencjach alpejskich, takich jak slalom czy gigant, wymaga szczególnego przygotowania fizycznego, mentalnego, a także sprzętowego. W narciarstwie alpejskim technologia daje ogromne możliwości na zdobycie przewagi nad przeciwnikiem. Dlatego mamy dla Ciebie nie tylko profesjonalne narty i akcesoria, ale również konieczne dla osiągnięcia zadawalających rezultatów stroje narciarskie. Zapewniają nie tylko przewagę nad przeciwnikiem, ale również poprawiają bezpieczeństwo zawodników w czasie rywalizacji.

Narciarskie stroje dla zawodników – w czym pomagają?

Zawodnicze stroje na narty są tworzone z wysoko zaawansowanych technologiczne sztucznych włókien. Ich zadaniem jest minimalizowanie oporu powietrza i zapewnienie narciarzowi możliwie najbardziej aerodynamicznej sylwetki. Jednocześnie producenci dbają o to, by profesjonalne stroje na narty pozwalały zawodnikom utrzymywać odpowiednią temperaturę ciała, która jest niezbędna do tego, by organizm mógł pozwolić sobie na maksymalny wysiłek, a co za tym idzie – był zdolny do osiągania satysfakcjonujących rezultatów.

Wybierz gumę narciarską kompatybilną z bielizną

Aby każdy zawodnik mógł szczególnie zadbać o utrzymanie optymalnej temperatury ciała, przygotowaliśmy w naszej ofercie gumy narciarskie kompatybilne z bielizną termiczną. Dzięki tej właściwości nie tylko temperatura ciała zostanie utrzymana na prawidłowym poziomie. Kompatybilność z bielizną termiczną gwarantuje również pełną swobodę ruchów, która jest konieczna podczas startu w zawodach, gdzie każdy, nawet najmniejszy błąd, może kosztować utratę cennych sekund oraz spadek pozycji w końcowym rankingu.

Chroń swoje ciało przed uderzeniami

Narciarze alpejscy, pokonując wyznaczone trasy, nie unikną ocierania się o słupki czy bramki. Przy bardzo dużej prędkości, jaką osiągają, może wiązać się dużym bólem, a także stłuczeniami i nieprzyjemnymi otarciami. Właśnie dlatego profesjonalne stroje narciarskie, które dostępne są w ofercie sklepu AdventureSports.pl, posiadają specjalne ochraniacze w najbardziej narażonych na uderzenia miejscach, czyli na goleniach oraz przedramionach. Ponadto materiały, z których są wykonane gumy narciarskie, charakteryzują się odpornością na rozcięcia i przetarcia, co zwiększa bezpieczeństwo w czasie upadku. Podszycie stroju miękka pianką również niweluje ból i ryzyko kontuzji.

Stroje na narty w sklepie AdventureSports.pl

W naszej ofercie dostępne są stroje narciarskie szwedzkiej marki POC, której priorytetem w czasie produkcji jest przede wszystkim zapewnienie sportowcom pełnego komfortu oraz możliwie największego bezpieczeństwa. Gumy narciarskie POC, które u nas znajdziesz, dostępne są w rozmiarach seniorskich oraz juniorskich. Wersje dla dorosłych posiadają homologację FIS, co oznacza, ze mogą być używane w oficjalnych zawodach.

Gumy narciarskie dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.