Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Filtr produktów

Nie znaleziono żadnych produktów pasujących do wybranych przez Ciebie kryteriów.

Szukaj od nowa

Gdyby stworzyć kilkupunktowy niezbędnik ekwipunku każdego narciarza – w czołówce znalazłyby się wiązania narciarskie. Ten element odgrywa bardzo ważną rolę w zapewnieniu komfortowej jazdy, a ponadto wpływa na odpowiednie dopracowanie techniki, nierzadko również chroni przed kontuzjami i po prostu pomaga dobrze wyczuć narty. Nasza oferta to precyzyjnie dobrane modele renomowanej firmy Look. Wyposażony w sprzęt tego producenta, zdobędziesz każdy stok!

Ruszaj pewnie na narty

Myślisz narty – mówisz wiązania, tylko gdzie znaleźć dobre? Służymy pomocą – nasz sklep oferuje wysokiej jakości produkty Firmy Look. Nasza propozycja to lekkie wiązania narciarskie, które dzięki specjalnej technologii zapewniają bezproblemowe wypinanie i wygodę użytkowania. Idealne dla kobiet, mężczyzn, a nawet dzieci – pochłaniają siłę uderzenia i gwarantują mocne trzymanie. Bez względu na to czy dopiero się uczysz, czy jesteś już wyjadaczem na stoku – nasze rozwiązania są dla Ciebie! Wiązania wykorzystują specjalnie opracowane systemy, dla przykładu wiązania LOOK NX JR 7, bazują na systemie LOOK DUAL Standard Concept, dzięki któremu nieoczekiwane wypinanie się buta odejdzie w przeszłość.

LOOK – to, co najlepsze w narciarstwie

Firma Look to najwyższa jakość wiązań narciarskich. Od ponad 60 lat tworzy nowe rozwiązania i opracowuje technologie, które zmieniają narciarski świat. Marka ta jest jedną z najczęściej wybieranych podczas zawodów narciarskiego Pucharu Świata. Firma Look stawia na wysoką kontrolę każdego ruchu oraz dopracowuje właściwie każdy szczegół w swoich produktach, by zapewnić pełną spójność między stopą, butem i nartą. Z produktów tego producenta korzystają światowej sławy zawodnicy: Sam Favret, Carlo Janka, Brice Roger i wielu innych. Wiązania Look charakteryzują się doskonałą amortyzacją, długotrwałą niezawodnością i gwarantują najwyższy poziom elastyczności każdego ruchu przy zachowaniu wzorcowych poziomów bezpieczeństwa.

Co warto wiedzieć o wiązaniach narciarskich?

Wiązania narciarskie decydują o tym czy jazda na nartach będzie świetną zabawą, czy raczej przykrym doświadczeniem, którego nie chce się powtarzać. Pod względem stopnia skomplikowania odpowiedni dobór wiązań z pewnością znajduje się na pierwszym miejscu wśród sprzętu narciarskiego. Warto więc dobrze się przygotować do wyboru tego elementu. Na co musisz zwrócić uwagę? Przede wszystkim na skalę: parametr określający, jaka siła uderzenia spowoduje odczepienie się nart od butów narciarskich. Skalę dobiera się do wagi, wysokości, poziomu zaawansowania i stylu jazdy narciarza. Ustawienie skali najlepiej zostaw serwisantom – nieumiejętne potraktowanie tematu grozi kontuzjami. Wśród wielu wiązań dostępnych na rynku dobrze jest zwrócić uwagę na te, które gwarantują wielokierunkowe wypięcie. Sprzęt, który oferujemy bazuje na systemie mechanicznego wypinania działającego niezależnie od pięty: w razie upadku zagwarantuje wypięcie niezależnie od ułożenia nogi.

Czekamy na kontakt!

Jeśli coś nie jest dla Ciebie jasne, masz wątpliwości lub po prostu potrzebujesz porady – jesteśmy do dyspozycji. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania, które pojawiają się podczas doboru odpowiednich wiązań narciarskich Look. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak ważne dla każdego miłośnika sportów zimowych jest doskonale dopasowanie używanego sprzętu, dlatego też służymy poradą. Kontaktować można się z nami tradycyjnie drogą telefoniczną, lub też skorzystać z formularza e-mail dostępnego z poziomu każdej oferty.