Zamknij filtr
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Wiązania na nart biegowych

Filtr produktów

Narciarstwo biegowe zyskuje coraz większe rzesze fanów. Uprawiają je już nie tylko zawodowcy. Coraz więcej amatorów pokonywania zimowych tras zaopatruje się w profesjonalny sprzęt i przesuwa granice swoich możliwości o kolejne kilometry. Ty również marzysz o uprawianiu narciarstwa biegowego? A może chcesz rozwijać swoją pasję i szukasz najbardziej optymalnego dla siebie sprzętu? Jeśli masz już narty, wybierz najlepsze wiązania biegowe Rossignol, które znajdziesz w ofercie sklepu AdventureSports.pl.

Wiązania biegowe w sklepie AdventureSports.pl – co oferujemy?

Jako pasjonaci sportów zimowych starannie dobieramy produkty, które trafiają do naszego asortymentu. Stawiamy na wytrzymałość i bezpieczeństwo, dlatego oferowane wiązania do nart biegowych są trwałe i minimalizują ryzyko odniesienia kontuzji. Lekka i elastyczna konstrukcja sprawia, że możesz używać ich bez względu na poziom zaawansowania. Jakość gwarantują wykorzystane materiały najwyższej klasy – a wszystko to w przystępnej cenie! Właśnie dlatego postawiliśmy na wiązania do nart biegowych Rossignol.

Rossignol – na straży jakości

Firma Rossignol może pochwalić się ponad stuletnią tradycją w tworzeniu sprzętu narciarskiego. Obecnie wiele z oferowanych produktów powstaje w efekcie konsultacji ze sportowcami Pucharu Świata. Dlaczego wybraliśmy dla naszych klientów właśnie tego producenta? Rossignol stawia na nowoczesne rozwiązania, ciągle poszerza ofertę i opracowuje nowe metody produkcji – nie inaczej rzecz ma się z wiązaniami biegowymi. Sprzęt dostępny w naszym asortymencie niezależnie od stylu jazdy czy poziomu umiejętności, zapewni Ci bezpieczeństwo i maksymalny komfort. Pewnym jest, że bez odpowiednich wiązań do nart biegowych nie wyciągniesz maksimum przyjemności z narciarstwa biegowego. Oferowane przez nas wiązania do biegówek zagwarantują Ci optymalne dopasowanie obuwia do nart i maksymalną wydajność, dzięki czemu bez trudu pokonasz dłuższą trasę przy mniejszym wysiłku. Dzięki najnowszym technologiom wiązania są trwałe, elastyczne i odporne na warunki klimatyczne.

Co warto wiedzieć o wiązaniach biegowych?

Zanim zdecydujesz się na konkretne wiązania do nart biegowych powinieneś wiedzieć, że produkuje się je w kilku systemach. Rodzaj wiązań warunkuje wybór obuwia, ponieważ konkretny typ wiązania współgra z odpowiednim jego rodzajem. Cztery najczęściej spotykane systemy to:

 • New Nordic Norm – w skrócie NNN, umożliwia nieskrępowane unoszenie pięty, przy tym but nie ześlizguje się z narty. Idealna do biegów w stylu klasycznym. Wiązania NNN dostępne są w kilku wariantach.
 • Salomon Nordic System – tzw. SNS, występuje w nich jedna prowadnica wspierająca stabilizację buta (w przypadku NNN – dwie).
 • Nordic Norm 75mm (NN75) – coraz rzadziej spotykany rodzaj wiązań biegowych. But dzięki trzem bolcom łączy się z wiązaniem, minusy to większy ciężar, a co się z tym łączy – mniejsza efektywność na trasie.
 • Prolink – lżejsze i niższe niż reszta konkurentów, daje dobre podparcie dla pięt, a rozmiar można dowolnie zmieniać – do wymiaru 50 EU.

Proponowane przez nasz sklep wiązania Firmy Rossignol, dostępne są w dwóch rodzajach:

 • RACE PRO CLASSIC – dzięki nowoczesnym systemom, współgra z podeszwami do butów NNN i Prolink, posiada łatwą, beznarzędziową regulację przód-tył, zapewnia stabilizację,
 • BC AUTO – typ click-in/click-out gwarantuje szybkie wejście i wyjście, łatwy w użyciu, tradycyjne mocowanie śrubowe, gwarantuje stabilizację nawet przy zmiennych warunkach.

Nie wiesz jak dobrać wiązania biegowe – skontaktuj się z nami?

Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą w wyborze optymalnie dopasowanych wiązań. Wybór wiązań do nart biegowych nie musi wcale być trudny – niemniej jednak chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości – wystarczy do nas zadzwonić lub przesłać formularz z zapytaniem.