Zamknij filtr
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Sprzęt i akcesoria rowerowe

Filtr produktów

AXION SPIN POC Kolor: MATT WHITE Rozmiar: XS/S
720,00 
CORON AIR SPIN FABIO ED. POC Rozmiar: XS/S Kolor: URANIUM BLACK MATT/GOLD
1 300,00 
OCTAL X SPIN POC Rozmiar: S Kolor: HYDROGEN WHITE
1 100,00 
OMNE AIR RESISTANCE SPIN POC Rozmiar: L Kolor: URANIUM BLACK
720,00 
OMNE AIR SPIN POC Rozmiar: L Kolor: HYDROGEN WHITE
720,00 
POCITO CRANE MIPS POC Kolor: FLUORESCENT ORANGE Rozmiar: M/L
450,00 
POCITO OMNE SPIN POC Rozmiar: XS Kolor: FLUORESCENT ORANGE
400,00 
TECTAL POC Kolor: HYDROGEN WHITE Rozmiar: XS/S
800,00 
TECTAL RACE SPIN POC Rozmiar: XS/S Kolor: LEAD BLUE/HYDROGEN WHITE MATT
1 050,00 
VENTRAL AIR SPIN POC Rozmiar: S Kolor: URANIUM BLACK MATT
1 100,00 
VENTRAL AIR SPIN NFC POC Rozmiar: S Kolor: URANIUM BLACK/HYDROGEN WHITE
1 200,00 
VENTRAL SPIN POC Rozmiar: L Kolor: ZINK ORANGE AVIP
1 300,00 
VENTRAL TEMPUS SPIN POC Rozmiar: M Kolor: FLUORESCENT ORANGE AVIP
1 150,00 
HIT cenowy
AXION SPIN POC Rozmiar: XL/XXL Kolor: KALKOPYRIT BLUE MATT
690,00 
483,00 
CEREBEL POC Rozmiar: M Kolor: NAVY BLACK
1 600,00 
1 440,00 
Wyprzedaż
OCTAL POC Rozmiar: M Kolor: PRISMANE RED
860,00 
602,00 
HIT cenowy
TECTAL POC Rozmiar: XL/XXL Kolor: KALKOPYRIT BLUE MATT
860,00 
774,00 
HIT cenowy
TECTAL RACE SPIN POC Rozmiar: XL/XXL Kolor: APOPHYLLITE GREEN/HYDROGEN WHITE MATT
990,00 
891,00 
HIT cenowy
VENTRAL SPIN POC Rozmiar: L Kolor: APOPHYLLITE GREEN MATT
1 300,00 
999,00 
EASY LEG WARMER NORTHWAVE Rozmiar: S Kolor: BLACK
130,00 
AVIP CERAMIC LEGS POC Rozmiar: L Kolor: URANIUM BLACK
400,00 
THERMAL LEGS POC Rozmiar: M Kolor: URANIUM BLACK
400,00 
EASY ARM WARMER NORTHWAVE Kolor: BLACK Rozmiar: L
110,00 
THERMAL SLEEVES POC Rozmiar: S Kolor: URANIUM BLACK
310,00 

Nieważne, czy dopiero zaczynasz przygodę z dwoma kółkami, czy jesteś już zaawansowanym rowerzystą. Naszym zadaniem jest umożliwienie Ci rozwijania swojej pasji. Dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie szeroką ofertę akcesoriów rowerowych, które pozwolą Ci rozwijać swoje umiejętności i uprzyjemnią każdą chwilę spędzoną na rowerze. Zobacz, jaki sprzęt rowerowy znajdziesz w szerokiej ofercie sklepu AdventureSports.pl.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej głowy

Akcesoria rowerowe, od których warto zacząć poszerzanie swojego asortymentu, to przede wszystkim kaski. Na szczęście rowerzyści coraz chętniej po nie sięgają. W ostatnich latach wzrosła świadomość zagrożeń, jakie mogą spotkać każdego, kto na rower wybiera się bez ochrony głowy. Dlatego widok rowerzysty z kaskiem na głowie przestał wprawiać w zdumienie i stał się absolutną normą. Oferujemy kaski przystosowane swoją konstrukcją zarówno do kolarstwa szosowego, jak i górskiego. Jakie kaski znajdziesz w ofercie sklepu AdventureSports.pl?

Nowoczesna konstrukcja

Oferujemy kaski, których konstrukcja została wzmocniona bez zbędnej zwiększania wagi produktu. Pełne bezpieczeństwo jest zagwarantowane dzięki jednolitej konstrukcji skorupy. Zminimalizowana liczba połączeń poprawia wytrzymałość, dzięki czemu, w razie upadku, Twoja głowa jest znacznie lepiej chroniona przed skutkami uderzenia. Bezpieczeństwo zapewnia system SPIN, który umożliwia przesuwanie się wewnętrznych wkładek pod naporem siły uderzenia. Dzięki temu wstrząsy nie są przekazywane do głowy.

Skuteczna wentylacja

Kiedy wkładasz w pedałowanie duży wysiłek, naturalną koleją rzeczy jest zwiększenie się temperatury Twojego ciała. Co za tym idzie – zwiększa się potliwość. Dlatego w celu zapewnienia optymalnej temperatury ciała nasze kaski posiadają ulepszone systemy wentylacji. Zmniejszono w nich liczbę otworów, za to powiększono ich rozmiar. Dzięki temu pod spód dostaje się więcej powietrza. Pod skorupą znajduje się wkładka o wysokiej przepuszczalności.

Akcesoria rowerowe – popraw komfort jazdy

Zdajemy sobie sprawę, że ochrona głowy to nie wszystko. Dlatego znajdziesz u nas również inne akcesoria rowerowe, sklep internetowy Adventure Sports to miejsce, gdzie znajdziesz również kompresujące nogawki i rękawki. Wykonane są z tkanin o dużej wytrzymałości, które chronią Twoją skórę przed otarciami i rozcięciami. Zagrażają jej znajdujące się na nawierzchni żwir i kamienie, a także gałęzie krzewów na górskich szlakach. Ochrona jest zagwarantowana dzięki zastosowaniu okładziny ceramicznej zwiększającej wytrzymałość materiału.

Zapewniają one również ciepło. Dlatego z powodzeniem możesz zakładać je pod strój rowerowy w chłodniejsze dni. Jest to ważne szczególnie dla stawów łokciowych i kolanowych, które są bardzo narażone na kontuzje w przypadku wychłodzenia. Rękawki i nogawki są elastyczne i odpowiednio wyprofilowane. Ich kształt nie ogranicza w żaden sposób wykonywania ruchów niezbędnych w trakcie jazdy na rowerze.

Rowery i akcesoria rowerowe dla dzieci

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko podzielało Twoją pasję do jazdy na rowerze, nie pozwól, by się do niej zraziło. Już na początku zapewnij mu najwyższej jakości sprzęt rowerowy. Sprawi on, że dziecko nie będzie się nadmiernie męczyć, a doskonalenie techniki jazdy będzie przychodzić mu z łatwością. Dzięki temu w krótkim czasie wychowasz zapalonego kolarza, z którym pokonasz niejeden wymagający szlak.

Rowery dla dzieci przystosowane są do nich rozmiarem oraz wagą. Cały osprzęt wykonany został ze szczególną dbałością o jakość oraz zagwarantowanie bezpieczeństwa na szlaku.