Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Lycry do pływania

Filtr produktów

Nie znaleziono żadnych produktów pasujących do wybranych przez Ciebie kryteriów.

Szukaj od nowa

Surfing to wymagający sport, który wymaga odpowiedniego przygotowania. Duże znaczenie ma tu właściwie dopasowana odzież, która poza zapewnieniem maksymalnej swobody ruchów, powinna również stanowić ochronę dla naszych ciał przed zimną i słoną wodą, jak również lejącym się z nieba żarem, a więc szkodliwymi promieniami UV. Lycra do pływania sprawdzi się we wszelkich sportach wodnych.

Wysokiej jakości materiał – wygoda i wytrzymałość

Lycra damska i męska to odzież wykonana z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych materiałów, które wyposażone są w filtr słoneczny SPF50+. Oznacza to, że są w stanie w pełni chronić nasze ciało przed uszkodzeniami i poparzeniami spowodowanymi przez oddziaływanie promieni słonecznych. Jest to kwestia niezwykle istotna dla osób aktywnie uprawiających sporty wodne, gdyż opalanie w wodzie przebiega dużo szybciej, przez co możliwe jest powstawanie poparzeń, które mogą prowadzić do przyspieszania procesów fotostarzenia się skóry. Dzięki odzieży sportowej do pływania lycra jesteśmy przed tym chronieni.

Lycra dla kobiet

Lycra damska to idealne połączenie pełnej funkcjonalności i wygody noszenia z idealnym wyglądem. Panie zwracają szczególną uwagę na to, jak odzież się na nich prezentuje, a w przypadku sportów wodnych połączenie wysokiej jakości z stylem staje się niezwykle pożądane. Odzież lycra wykonana jest z pierwszej klasy materiałów, cechujących się wysokim poziomem elastyczności. Dzięki temu idealnie dopasowuje się do każdej sylwetki zapewniając pełną swobodę ruchów. W wodzie jest niczym druga skóra, co sprawia, że wszelkie manewry czy akrobacje na falach nie są w żaden sposób ograniczone.

Lycra dla mężczyzn

Sporty wodne cieszą się ogromną popularnością wśród panów. Pozwalają na wyzwolenie, jakże potrzebnej dawki adrenaliny. Jednak, aby każdorazowe spotkanie z żywiołem zaliczyć do udanych niezbędna staje się odpowiednia odzież. Koszulka lycra męska to rozwiązanie idealne dla panów miłujących się w morskich przygodach. Dostępna jest w wariantach z rękawem do łokcia, oraz z długim rękawem. Można również wybierać pośród kilu dostępnych wersji kolorystycznych. Idealnie przylega do ciała zapewniając swobodę ruchów, dopasowuje się do każdej sylwetki, nie ogranicza i jednocześnie zapewnia rewelacyjną ochronę.

Produkty z lycry wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Przeznaczone są dla osób kochających przygodę i sporty wodne. Wyróżnia je krój dopasowany do potrzeb zarówno męskiej, jak i damskiej sylwetki. Odpowiednie dopasowanie sprawia, że można w pełni oddać się ukochanej aktywności, która nie będzie w żaden sposób ograniczana przez krępujący ruchy strój. Bardzo ważna jest również ochrona przed oddziaływaniem promieni słonecznych, które w czasie przebywania na zbiornikach wodnych stanowią dla nas duże zagrożenie. Ubiór z lycry zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną, co przemawia zdecydowanie na jego korzyść.