Zamknij filtr
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Skarpety narciarskie

Filtr produktów

Promocja
SKI 4.0 X-SOCKS Rozmiar: 31/34
Promocja
SKI CONTROL 4.0 X-SOCKS Rozmiar: 42/44
Promocja
SKI LT 4.0 X-SOCKS Rozmiar: 42/44
Promocja
SKI RIDER 4.0 X-SOCKS Rozmiar: 42/44
Wyprzedaż
BRASH SOCKS RIP CURL Kolor: FREESIA Rozmiar: 43/45
90,00 
63,00 
Wyprzedaż
BRASH W SOCKS RIP CURL Rozmiar: 37/39 Kolor: YUCCA
90,00 
63,00 
Promocja
SKI LADY COMFORT SUPERSOFT X-SOCKS Rozmiar: 35/36 Kolor: SZARY/ NIEBIESKI

Istotnym elementem ubioru każdego narciarza i snowboardzisty są profesjonalne skarpety narciarskie, które zabezpieczają stopy sportowca przed działaniem mrozu i wilgoci. Wybierając ten element garderoby warto skupić się na jakości wykonania i właściwościach ochronnych skarpet.

Profesjonalne skarpety narciarskie dostępne w sklepie Adventure Sports różnią się bowiem znacznie od zwykłych skarpetek dostępnych w każdym sklepie, nie tylko fasonem, ale w szczególności technologią wykonania. Oferowane przez nas skarpety nie wchłaniają zapachów, zapewniają odprowadzenie wilgoci i przepływ powietrza. Dzięki temu stopa nie poci się, a skóra nie ociera. Materiały, z których wykonywane są skarpety narciarskie to przygotowane przez specjalistów mieszanki, które zapewniają komfort użytkowania, pozwalają zadbać o komfort termiczny stopy, a także chronią przed przykrymi otarciami w trakcie uprawiania sportów zimowych.

Skarpety narciarskie damskie

Dostępne u nas skarpety narciarskie dla kobiet różnią się od męskich skarpet narciarskich nie tylko rozpiętością rozmiarów, lecz również sposobem rozmieszczenia powierzchni ochronnych. Budowa kobiecej nogi jest oczywiście inna, a przez to inne są także wymagania dotyczące damskich skarpet narciarskich. Zgodnie ze standardami, męska łydka jest większa, a mięśnie bardziej zarysowane. Skarpeta powinna dobrze opinać nogę, co nie byłoby możliwe gdyby panie zdecydowały się stosować skarpety tego samego typu, co mężczyźni. Damskie skarpety narciarskie, zaprojektowane z myślą o miłośniczkach sportów zimowych cechuje wysoka jakość wykonania i miękkie wykończenia. Skarpeta jest więc zaprojektowana specjalnie dla pań, które wybierając się na zimową eskapadę poszukują profesjonalnego wyposażenia dla narciarzy i snowboardzistów.

Skarpety narciarskie męskie

W naszej ofercie znalazły się męskie skarpety narciarskie producentów najwyższej klasy odzieży dla sportowców. Mocna budowa męskiej stopy oraz o wiele większe siły działające na skarpetę narciarza sprawiają, że męskie skarpety narciarskie muszą być szczególnie wytrzymałe na otarcia. Profesjonalne skarpety narciarskie to element garderoby, który służyć będzie przez kilka sezonów. Wysoka jakość wykonania sprawia, że skarpeta nie odkształci się, zachowa swą miękkość i ochronne właściwości. Skarpety dla pasjonatów sportów zimowych dają pewność, że stopy pozostaną suche, a dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, męskie skarpety narciarskie chronią wrażliwe miejsca – takie jak kostka czy podbicie - przed otarciami, zapewniają odpowiednią amortyzację, doskonale dopasowują się do łydki i chronią ścięgna przed kontuzjami.

Dziecięce skarpety narciarskie

Narciarstwo czy snowboard to sporty, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Jeżeli chcesz mieć pewność, że stopy Twojego dziecka są odpowiednio chronione w trakcie zabaw na śniegu czy uprawiania sportów zimowych, wybierz dziecięce skarpety narciarskie, które ochronią delikatną stopę przed chłodem oraz zadbają o miejsca podatne na kontuzje. Nauka jazdy na nartach czy snowboardzie wiążą się z wielokrotnymi upadkami. Skarpety narciarskie dziecięce pomogą zapobiec ewentualnym konsekwencjom, ponieważ zaprojektowane są z wykorzystaniem technologii, które stosuje się tworząc narciarskie skarpety dla sportowców. Zimowe szusowanie na stokach narciarskich to ogromna frajda, lecz zanim Twoje dziecko nauczy się pewnie jeździć, szczególnie zadbaj o jego komfort i bezpieczeństwo wybierając profesjonalne skarpety z oferty naszego sklepu internetowego.

Skarpety narciarskie, które ochronią stopy przed działaniem wilgoci i mrozu to jeden z podstawowych elementów ubioru narciarza czy snowboardzisty. Postaw na ich jakość, a odkryjesz prawdziwą radość z uprawiania sportów zimowych.