Zamknij filtr
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Deski snowboardowe

Filtr produktów

Nie znaleziono żadnych produktów pasujących do wybranych przez Ciebie kryteriów.

Szukaj od nowa

Dobór deski snowboardowej powinien być podyktowany nie tylko Twoimi warunkami fizycznymi, ale również stylem jazdy i rodzajem terenu, na którym zamierzasz szusować. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo szeroką ofertę desek snowboardowych. Z pewnością znajdziesz w niej snowboard idealnie dostosowany do wszystkich Twoich oczekiwań, a także warunków fizycznych. Zapoznaj się z nasza stroną i zdecyduj, która deska najlepiej sprosta wyzwaniom, jakie stawiasz przed sobą na stoku.

Jak dobrać deskę snowboardową?

Wybór optymalnej deski powinien być podyktowany kilkoma kluczowymi czynnikami. Wśród najważniejszych wymienić trzeba:

  • doświadczenie snowboardera,
  • preferowany styl jazdy,
  • waga ciała,
  • wzrost.

Waga i wzrost a długość deski

Wzrost i waga są szczególnie istotne podczas wyboru snowboardu dla dziecka oraz dla początkującego snowboardzisty. Producenci wskazują zalecane parametry desek. Jeśli chcesz uniknąć błędów i wybrać najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb model, zaufaj profesjonaliście i zasięgnij porady naszego sprzedawcy. Doświadczeni konsultanci AdventureSports.pl pomogą Ci dokonać trafnego wyboru, proponując najlepsze deski snowboardowe damskie, męskie oraz snowboardy dla dzieci.

Deski snowboardowe - którą wybrać?

Co dla amatorów

Każda deska snowboardowa posiada tzw. flex, czyli twardość. Dla osób, które nie mają dużego doświadczenia w jeździe na snowboardzie, najlepszym wyborem będzie miękka deska. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji i właściwościom pomaga w utrzymaniu równowagi, zwiększa stabilizację i ułatwia wykonywanie skrętów.

Snowboardy dla zaawansowanych

Jeśli jesteś doświadczonym sportowcem, sięgnij po deskę o dużej twardości. Choć jest ona zdecydowanie trudniejsza w prowadzeniu, pozwala na wykonywanie bardziej precyzyjnych ruchów i większą kontrolę. Idealnym wyborem dla osób zaawansowanych i średniozaawansowanych będzie oferowana przez nas deska snowboardowa Rossignol Templar. Idealna dla każdego snowboardzisty, który pragnie doskonalić technikę jazdy. Umożliwia zachowanie maksymalnej kontroli oraz łatwiejsze, płynniejsze zwroty.

Przeznaczenie deski snowboardowej

Kluczowym czynnikiem warunkującym wybór odpowiedniego sprzętu jest również jego przeznaczenie, czyli preferowany przez Ciebie styl jazdy. Jeśli szukasz uniwersalnego sprzętu, który świetnie sprawdzi się zarówno na stoku, jak i poza nim, sięgnij po deskę All Mountain. Na przykład oferowany przez nas Rossignol FRENEMY doskonale łączy funkcjonalność, komfort użytkowania i atrakcyjną cenę. Deska Rossignol FRENEMY będzie świetnym wyborem zarówno dla początkujących, jak również średnio-zaawansowanych snowboarderów.

Deski do jazdy typu Freestyle wyróżniają się miękką strukturą i kształtem twin tip. Ten typ snowboardów doskonale sprawdzi się na miękkiej, przygotowanej trasie oraz w snowparku. Jeśli szukasz deski snowboardowej, przystosowanej do Freestylu, sięgnij po deskę Rossignol TRICKSTICK AF (ASYM FRAME).

Jeśli jesteś fanem szybkiej jazdy, wybierz deskę przystosowaną do stylu Freeride. Idealnie dostosowaną do szusowania w każdych warunkach, pozwalającą osiągać wysokie prędkości. Takie deski snowboardowe posiadają zazwyczaj wydłużone nosy, ułatwiające jazdę w puchu. Przesunięte do tyłu inserty umożliwiają łatwiejsze prowadzenie.

Nie tylko deska

Wśród niezbędnych elementów wyposażenia każdego snowboardzisty znajduje się nie tylko deska, ale również wiązania snowboardowe oraz buty snowboardowe. Wśród oferowanych przez nas produktów są zarówno te dedykowane początkującym, jak i doświadczonym snowboarderom. Doskonałe do jazdy w stylu Freestile i Freeride.